כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > אירועים תשפ"ד > פברואר 2024 > מפגשי תמיכה אונליין לסטודנטיות ולסטודנטים

מפגשי תמיכה אונליין לסטודנטיות ולסטודנטים

בתאריך 7/2/24 היחידה לייעוץ פסיכולוגי בדקנאט הסטודנטים תקיים 2 מפגשים. האחד - לסטודנטיות ולסטודנטים בנות.בני זוג של אנשי מילואים, והשני - לסטודנטיות ולסטודנטים השבים לשגרת הלימודים משירות מילואים

מפגש תמיכה לסטודנטיות ולסטודנטים שהן.ם בנות.בני זוג של אנשי מילואים
בנות ובני זוג של אנשי מילואים מתמודדות.ים בחודשים האחרונים עם מציאות מורכבת. שגרת היום יום מורכבת מעומס גדול יותר של מטלות ודרישות בהעדר בן או בת הזוג, והעומס הנפשי גדול בשל הדאגה ותחושת חוסר הוודאות. מטרת המפגש לאפשר ביטוי של הרגשות, הצרכים, ולהציע כלים יעילים להתמודדות עם דחק ומצוקה ולהגברת החוסן הפסיכולוגי.
המפגש ייערך ביום רביעי, 7/2, בשעה 13:00 - 14:15 ויונחה על ידי ד"ר שמרית תלרז כהן, פסיכולוגית קלינית מדריכה, מנהלת שירותי הייעוץ הפסיכולוגי לסטודנט.

מפגש תמיכה לסטודנטיות ולסטודנטים השבים לשגרת הלימודים משירות מילואים 
סטודנטיות.ים המשתחררים משירות מילואים חווים מעבר חד מלחימה לחזרה לשגרה ולתפקידי החיים. מעבר זה מצריך משאבי הסתגלות על מנת להשתלב בהצלחה במשימות הלימודים והדרישות הרגילות, ומעורר מגוון רחב של תחושות ותגובות. לעיתים עולות חוויות וזיכרונות משירות המילואים המצריכים עיבוד. מטרת המפגש היא להציע תמיכה לסטודנטים וכלים להתמודד עם מגוון הרגשות והתחושות העולים בתקופה זו.
המפגש ייערך ביום רביעי, 7/2, בשעה 14:30 - 15:45 ויונחה על ידי ד"ר שמרית תלרז כהן, פסיכולוגית קלינית מדריכה, מנהלת שירותי הייעוץ הפסיכולוגי לסטודנט.


פרטי האירוע
מארגן האירוע
היחידה לייעוץ פסיכולוגי, דקנאט הסטודנטים
תאריך
07/02/2024
שעת האירוע
מקום האירוע
עלות
מידע נוסף
טלפון
דואר אלקטרוני
אתר אינטרנט
 
אתר אינטרנט
אתר אינטרנט


​* בזמן המפגשים לא תתקיים הפסקת לימודים

תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*