כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > חדשות > בוגרת המכללה ירדן אליעז זכתה במקום הראשון בתחרות הכרזות של אגף התמחות וכניסה להוראה

בוגרת המכללה ירדן אליעז זכתה במקום הראשון בתחרות הכרזות של אגף התמחות וכניסה להוראה

כמו בשנים עברו גם השנה זכתה בוגרת המכללה במקום הראשון בתחרות הכרזות של האגף להתמחות וכניסה להוראה במשרד החינוך. כל הכבוד לירדן אליעז!
ותודה ליחידת פורשים כנף על הליווי והתמיכה.

ומה עומד מאחורי הרעיון?
"שנת ההתמחות כולה, על האתגרים הגלומים בה; על ההתרגשות שהיא מציפה; על הלבטים שמתעוררים במהלכה; על התובנות שמתבהרות בה – חידדה אצלי ביתר שאת את ההכרה בכך שאני במקום הנכון, ומממשת את ייעודי בעולם.
במהלך השנה החולפת, זכיתי למתוח את גבולות היצירתיות שלי; לאמץ את מירב הסבלנות שלי; להגדיל את יכולת ההכלה שלי; לחזק את היכולת האישית שלי של גמישות והשתנות; ובעיקר ללמוד שהעיסוק בחינוך הוא משמעותי מאין כמוהו וטומן בחובו ניסים של ממש! 
התפתחותם והתקדמותם של ילדי הגן והקשר החם והקרוב שנרקם ביני לבינם; ההתפתחות והצמיחה האישית שלי בזכות טיב העבודה שמחייבת הסתכלות רפלקטיבית וחתירה למצוינות כל העת; הקשר העמוק, האישי ומקצועי כאחד, שנרקם ביני לבין שאר חברות הצוות; האקלים שיצרנו במסגרת הגנית, אקלים של אהבה ושל אמונה – כל אחד מאלו היו עבורי בבחינת נס ממשי וזכות גדולה.
הבחירה בצבעי הסביבונים – אדום, צהוב וירוק, כצבעי הרמזור משקפת את התהליך האישי שחוויתי בשנת ההתנסות. האור האדום – התחלה המאופיינת בהתבוננות, צפייה ולמידה, כשרגשות של הסתייגות, היסוס ואיפוק מלווים אותה; האור הצהוב – התחלת העשייה, תוך התמודדות עם כל האתגרים הגלומים בעבודה, עשיית טעויות ולמידה מהן; האור הירוק – עיצומה של העשייה, בתחושת ביטחון ובאמונה."
ירדן אליעז
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*