כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > מה קורה במכללה > ללמוד מחוץ לקופסה: האם עדיין יש הצדקה לבית הספר? מי קובע מה ללמד?

ללמוד מחוץ לקופסה: האם עדיין יש הצדקה לבית הספר? מי קובע מה ללמד?

מה דעתכם להצטרף לקורס מרתק שתוכלו ללמוד אותו בזמן שנוח לכם ומכל מקום בעולם? חדש! במכללה האקדמית בית ברל. ***ההשתתפות בקורס המקוון ללא עלות***

​​
ההתפתחויות הטכנולוגיות של זמננו מאפשרות לכל אחד ואחת ללמוד בכל מקום, ובכל זמן. מהיום, כל מה שצריך כדי לגשת לקורסים ותכנים ממוסדות מובילים מהארץ ומהעולם, להכשרות מקצועיות ולמסלולי הסמכה במגזר הציבורי, הוא חיבור אינטרנט.
קמפוס היא פלטפורמה דיגיטלית פתוחה המאפשרת חיבור של כל אזרחי מדינת ישראל, בפריפריה ובמרכז, לחוויית למידה מותאמת אישית, על ידי המרצים הטובים בתחומם - ובחינם.

מטרת המיזם היא להגדיל את הנגישות להשכלה מקצועית ואקדמית לציבור הרחב, ולהפוך את הלמידה להזדמנות הנמשכת לאורך מסלול חיים שלם .(Life Long Learning) למידה דיגיטלית היא מגמה שהולכת ותופסת תאוצה בעולם ונחשבת כיום למיומנות תעסוקתית נדרשת ומשמעותית בשוק העבודה. מיזם קמפוס מגיב לשוק העבודה המשתנה, ומאפשר ייעול מסלולי הכשרה תוך חסכון נרחב בעלויות.

הירשמו ללא עלות לקורס "אתגרי החינוך בעידן הפוסט-מודרני" במסגרת המיזם הייחודי של המכללה האקדמית בית ברל ו"קמפוס" (המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית).

8 שבועות *קורס און ליין - בכל מקום בכל זמן, כל שבוע נושא חדש, בהנחיית ד"ר אורית שוורץ-פרנק (מרצה​ במכללה האקדמית בית ברל).

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*