כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > מה קורה במכללה > הצעירים שישפיעו על דור העתיד יותר מכולם

הצעירים שישפיעו על דור העתיד יותר מכולם

ללימודי חינוך לגיל הרך יש השפעה עצומה על האופן שבו יתפתחו הילדים, והתחלת המסע היא בגן הילדים. מידע תיאורטי ועד להתנסות מעשית וסדנאות ברובוטיקה ואמנות: המקום שבו מתחילים מחנכי המחר את המסע


המכללה האקדמית בית ברל בשיתוף ​וואלה! NEWS.

 


​הילדות היא אולי התקופה המעצבת את מהלך חיינו. זאת התקופה בה אנחנו מפתחים זהות עצמית, רוכשים ידע ומיומנויות, יוצרים קשרים חברתיים וחולמים חלומות גדולים. לחינוך בגיל הרך יש השפעה עצומה על האופן שבו יתפתחו הילדים, והתחלת המסע היא בגן הילדים. "אנחנו מבינים יותר ויותר עד כמה השנים הראשונות הן השנים הכי קריטיות בעיצוב דמות האדם - קוגניטיבית, מוטורית רגשית", אומר ד"ר ירדן קדר, ראש המסלול ללימודי חינוך לגיל הרך במכללה האקדמית בית ברל.

במכללה האקדמית בית ברל מעצבים את מורי העתיד, ובמסלול לימודי חינוך לגיל הרך משלבים ידע תאורטי עם התנסות מעשית. מטרת ההכשרה היא לפתח מחנכים היודעים ומבינים את עולמו של הילד, שרואים את הילד וצרכיו במרכז עשייתם החינוכית, ומתאימים אליהם את עבודתם. הסטודנטים מתנסים בין היתר גם בסדנאות אמנות ורובוטיקה וזאת כדי שבעתיד יוכלו להעניק לילדים כלים ומיומנויות.

"אתה מרגיש שיש מעטפת שתומכת בך ומסייעת לך ואתה יכול לפנות אליה בכל רגע נתון, אומרת יובל טימור, סטודנטית לחינוך בגיל הרך, "זה בעצם הכי חשוב".

רוצים לדעת עוד על לימודי חינוך והוראה במכללה האקדמית בית ברל? לפרטים נוספים על המסלול לחינוך בגיל הרך לחצו כאן

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.