כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 56, ינואר-פברואר 2020 > הספרים שזוכרים - המלצות לספרות ילדים על ידי גבי קון ממרכז ימימה לספרות ילדים ונוער

הספרים שזוכרים - המלצות לספרות ילדים על ידי גבי קון ממרכז ימימה לספרות ילדים ונוער

את סינדרלה אנו מכירים גם בתור לכלוכית, אבל מי שמע על רפשיה...?! ומהו ספר הילדים העתיק ביותר שנמצא בספרייה? 
על שאלות אלו ואחרות ענתה גבי קון ממרכז ימימה לספרות ילדים ונוער בזמן ביקורם של 25 תושבות ותושבי עמק חפר במקום. המבקרים, בוגרי קורס התיעוד של TARASA, מנהלי ארכיון וחובבי היסטוריה, הגיעו למרכז ימימה במסגרת השתלמות שנערכה עבורם על רקע שיתוף הפעולה המתמשך של המרכז עם מנהרת הזמן - TARASA. 

בהמשך להרצאה תיעדו המשתתפים את זיכרונותיהם האישיים הנוגעים לספרים: ספרי ילדות, חווית הקריאה, השאלת ספרים בספרייה, גיבורים מהספרים ועוד. הזיכרונות יתווספו ויעשירו את אוסף "מרכז ימימה: זיכרונות מהספרים" ואת אוסף "זיכרונות תושבי עמק חפר" באתר TARASA לאיסוף, תיעוד ושיתוף זיכרונות. 

ההשתלמות כללה גם סיור מודרך בתערוכה "בחפץ לב", אותו הדריכה שרה הורוביץ מהמרכז לתכנון לימודים. בין הזיכרונות המוצגים בתערוכה נמצאים גם ארבעה שתיעדו חברי הקבוצה. דיון ער התפתח על הקשר בין זיכרונות העבר האישיים לבין פריטי "איקאה" הסטנדרטים והמודרנים.


תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*