כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 56, ינואר-פברואר 2020 > "בחפץ לב" התערוכה השנתית של המרכז לתכנון לימודים בשיתוף מנהרת הזמן TARASA

"בחפץ לב" התערוכה השנתית של המרכז לתכנון לימודים בשיתוף מנהרת הזמן TARASA

בפתחה של שנת 2020 אנו נמצאים בעידן בו המגמות בתחום הטכנולוגיה והפדגוגיה החינוכיות מובילות לתכנון של מרחבי למידה גמישים התומכים בפרקטיקות למידה מגוונות כמו למידה אקטיבית, למידה אישית ולמידה א-פורמלית. מוסדות חינוך מקדמים עיצובי כיתה דינמיים המעודדים עבודה אישית, שיתופית, אקטיבית וגמישה. 

תערוכות המרכז לתכנון לימודים, נוצרות על מנת להדגים סביבות הוראה-למידה רב-תחומיות, ויזואליות, אינטראקטיביות וחווייתיות.
התערוכה 'בחפץ לב' מציעה סביבה המדגימה הלכה למעשה את המגמות החינוכיות הנוגעות לעידן שלנו. בסיור מודרך, ניתן להתרשם במימוש הששת העקרונות של פדגוגיה מוטת עתיד.

השנה נוצר שיתוף פעולה מבורך עם תכנית מנהרת הזמן. זוהי תכנית אקדמית, חינוכית וחברתית המתעדת את ההיסטוריה של תושבי הארץ באמצעות אתר TARASA, ומהווה חלק מהמרכז לקידום חיים משותפים הפועל במכללה.

התערוכה 'בחפץ לב' נותנת במה לשילוב של זיכרונות אישיים בדירה המרוהטת בפריטים בסגנון איקאה.
זהו מפגש בין עולם משוכפל, קל להרכבה, נוח ואסתטי, לבין זיכרונות ייחודיים, מורכבים, מעוררי רגשות ושאלות, הצרובים בתודעתנו הפרטית והמשפחתית. במרחב משותף זה, מוארות נקודות ההשקה בין עולמות של פעם ושל עכשיו. בין הפרטי והציבורי. בין הצפוי והמפתיע.

התערוכה ממוקמת במרחב הפיזי, פתוחה ונגישה לכולם. מרצים ומדריכים פדגוגים מוזמנים לתאם סיורים בתערוכה דרך מעין בן שושן 09-7476276. נשמח לראותכם!תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*