כניסה

פרויקט לב הקמפוס יוצא לדרך

בימים אלו אנו נערכים במכללה האקדמית בית ברל  ליישום פרויקט הבינוי המרכזי של המכללה בשנים הקרובות – פרויקט "לב הקמפוס". הפרויקט כולל בינוי שני מבנים חדשים ושיפוץ מבנים קיימים באזור דקל:

  1. מבנה SIM-CENTER, אשר יוקם באזור הווילות בהדס ויכלול את המת"ל, מרכז הסימולציה, מרכז ההוראה והלמידה,  כיתות לימוד מתקדמות, מרחבים פתוחים ליזמות ומרחב מייקרי, וכן שירותי הסעדה ורווחה לסטודנטים ולסגל.
  2. מבנה STEAM-CENTER אשר יוקם באזור דקל ויכלול את מעבדות המדעים והטכנולוגיה של הפקולטה לחינוך ואת מעבדות הצילום, מדיה ועריכה של הפקולטה לאמנויות - המדרשה.
  3. לצורך קליטת הפקולטה לאמנויות - המדרשה ישופצו ויותאמו מבני דקל 405,406,407,408.
השלמת הפרויקטים מתוכננת ל-10/2022 – תחילת שנה"ל תשפ"ג.
לצורך עמידה ביעד מאתגר זה, עלינו להתחיל מייד בעבודות הכשרת השטח הכוללות את פינוי והריסת הווילות, התאמת תשתיות חשמל, מים, ביוב ותקשורת. 
בימים הקרובים תחלנה עבודות לגידור אזור הווילות בהדס. זאת, במקביל לתהליך העברת היחידות האקדמיות והמנהליות מהווילות לאורן 105 (כבר בוצע), לאורן 117 ולאזור דקל.                   
בהמשך תחל הריסת הווילות ופינוי השטח. אנו מקווים להשלים את מירב העבודות הרועשות עד תחילת סמסטר ב'. 
עם זאת, העבודות ועמן הפרעות, מעת לעת, ילוו את כל משך הפרויקט. אנו נעשה כל מאמץ למזער את הפגיעה וההפרעה לפעילות השוטפת ונעדכנכם לקראת כל פעילות משמעותית. 
בכל מקרה של הפרעה או תקלה יש לפנות למוקד התמיכה בטלפון 09-7473111 (שלוחה 111).

היכרותכם עם הפרויקט חשובה לנו מאוד ולכן נקיים מספר מפגשים (זהים) להצגתו לכלל הסגל האקדמי והמנהלי, מפגשים בהם תוכלו להכיר את הפרויקט על בוריו ולשאול כל שאלה בנושא. 
בהצלחה לכולנו,
ניר

מכרז לבינוי לב הקמפוס ובניית מבנה SIM CENTER
בימים אלו המכללה יוצאת למכרז הבינוי הגדול ביותר שהפיקה מאז הקמת מבנה הספרייה.
מכרז פומבי לבינוי "לב הקמפוס". הקמת מבנה בהיקף של 4,600 מ"ר SIM CENTER - SIMULATION INNOVATION MAKERSPACE.
המבנה יכלול מרכז הסעדה, אזורי רווחה, גלריה, כיתות ומשכן חדש ומתקדם למרכז סימולציה, אולמות הוראה ייחודיים ומתקדמים טכנולוגית, מרכז יזמות, הוראה ולמידה, תרבות דיגיטלית , מרכז MAKERS PLACE ומשכן חדש ומתקדם למרכז לתכנון לימודים.

אדריכלות בוצעה על ידי משרד עדה כרמי מלמד ממשרדי האדריכלים המובילים בישראל (בית המשפט העליון, קמפוס האוניברסיטה הפתוחה, מבנים באוניברסיטת בן גוריון ועוד). ליווי של מעל 20 מהנדסים ויועצים בתחומי החשמל, מים, קונסטרוקציה, תאורה, אקוסטיקה, נגישות, מולטימדיה, מטבחים, מיגון, בטיחות, תנועה, אדריכלות נוף ועוד.

מכרז פומבי מפורסם בכלל העיתונות הארצית ופתוח לכל מציעים העומדים בתנאי סף. יתקיים מפגש מציעים וסיור שטח בליווי האדריכלים והיועצים.
בתהליך בחינת המציעים וההצעות מציעים נדרשים לעמוד בתנאי סף בבחינת אישורים הכשרה וניסיון. 
ועדה מקצועית הכוללת את נציגי האדריכלים, יועצים טכניים ואנשי מפתח בארגון יבחנו את ניסיון המציעים המלצות המציעים ויבקרו בפרוייקטים קודמים של המציעים.
בתום הליך של ניקוד איכות יפתחו הצעות מחיר והמכללה מקוה לבחור בהצעה הטובה ביותר הן בבחינת איכות והן בבחינת מחיר.
תחילת הבינוי צפויה ב 1.5.2020, איכלוס וגזירת סרט ב 1.10.2022.


תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*