כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 56, ינואר-פברואר 2020 > واحد (וואחד) על אחד - שיתוף פעולה ייחודי של מנהלת הזמן ואוניברסיטת תל אביב

واحد (וואחד) על אחד - שיתוף פעולה ייחודי של מנהלת הזמן ואוניברסיטת תל אביב

שיתוף פעולה הדוק ומשמעותי מתקיים זו השנה השלישית בין תכנית מנהרת הזמן לבין החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ודקאנט הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב.

בקורס 'וואחד על אחד' שנערך השנה באוניברסיטת תל אביב השתתפו כמה עשרות סטודנטים/יות יהודים ופלסטינים אזרחי ישראל. בצד לימוד תיאורטי של סוגיות היסטוריות וחברתיות על החיים המשותפים בארץ ערכו הסטודנטים/יות ראיונות עומק על חויות חיים אישיות עם בני משפחתם וקיימו דיונים בקבוצות קטנות בעקבות ראיונות משמעותיים אלו.

הבסיס הרעיוני לתיעוד חיי היומיום של תושבי הארץ וכן ההכשרה המעשית הועברו על ידי ד"ר בועז לב טוב וגיא ברק, מתכנית מנהרת הזמן שבמכללה האקדמית בית ברל. 
נושא הראיונות השנה היה "מפגש ראשון עם הצד (הלאומי) השני". תוצרי הפעילות עלו לאתר TARASA לאיסוף ושיתוף זיכרונות, לתועלת המחקר האקדמי וכל המתעניין.

צוות מנהרת הזמן היה שותף גם בהפקת התערוכה המסכמת את הקורס ומבוססת על תצלומים וציטוטים מתוך הראיונות. התערוכה הוצגה במהלך חודש ינואר באוניברסיטת תל אביב ועוררה ענין רב.תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*