כניסה

קורס הכשרת מנחי PHOTO IS:VOICE באמצעות שפת הצילום

במסגרת הלמידה החווייתית בפקולטה לאמנויות - המדרשה, אנו פועלים כקהילה בפני עצמה לעבודה חברתית מהותית באמצעות האמנות. בשיתוף פעולה בין ארגון PHOTO IS:REAL, השגרירות האמריקאית, הפקולטה לאמנויות והמסלול לטיפול באמנות, נפתח במדרשה, זו השנה השנייה, קורס הכשרת מנחי קבוצות PHOTO IS:VOICE באמצעות שפת הצילום. הפעילות החברתית של ארגון PHOTO IS:REAL מתבססת על שיטה הפועלת מתוך אמונה שלכל אדם יש זכות להשמיע את קולו, מתוך הנחת היסוד כי כל אדם הינו מומחה לחייו ושותף ביצירת הידע הקהילתי כחלק מתהליך העצמה חברתי.

הקורס, אשר מסובסד עבור הסטודנטים באופן מלא על ידי השגרירות האמריקאית, זוכה לנופך עמוק נוסף בזכות שיתוף הפעולה עם המסלול לטיפול באמנות. הלמידה בקורס כוללת מתודות לפיתוח קול אישי וקהילתי דרך עבודה קבוצתית ומדיום הצילום – אשר מעודדים את הזכות לשתף סיפור אישי/קהילתי ואף למחות בדרך להישגים משמעותיים בקהילה ולשינוי חברתי.
בקורס נלמדים כלים המאפשרים לנו להנחות קבוצות בשיטת PHOTO IS:VOICE בכיתה, בטיפול קהילתי באמצעות אמנות ובכל מסגרת אחרת. עם סיום הקורס כל בוגר משתלב כמנחה קבוצה באמצעות צילום כחלק מהפעילות החברתית-התנדבותית של העמותה.


תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.