כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 55, אוקטובר-נובמבר 2019 > זוכי אות מגן הדמוקרטיה של המכללה האקדמית בית ברל והמרכז לחיים משותפים

זוכי אות מגן הדמוקרטיה של המכללה האקדמית בית ברל והמרכז לחיים משותפים

בחודש נובמבר 2019 התקיים טקס "אות מגן הדמוקרטיה והחיים המשותפים". 
חינוך לדמוקרטיה הוא החיבור הטבעי ביותר לציון יום זה, וזאת על מנת שנוכל לחנך את דור העתיד שלנו לסובלנות וסבלנות כלפי האחר.

במסגרת הפעילות של "המרכז לחיים משותפים" אשר פועל במכללה האקדמית בית ברל, מתקיימים במהלך השנה פרויקטים שונים לקידום ערכי הדמוקרטיה וחינוך לדמוקרטיה. מטרת המרכז לחיים משותפים לחנך לאזרחות משותפת ושוויונית, לחזק את הדמוקרטיה הישראלית, לחנך לסובלנות ולהכרה הדדית בין אזרחים ממגזרים שונים. הסטודנטים במכללה, אשר יתפסו עמדות מפתח בשדה החינוך יהוו סוכני שינוי בחינוך לאזרחות פעילה, שוויונית ומכבדת. הדרך החינוכית שאומצה על ידי המרכז לקידום חיים משותפים היא דרך חינוך הוליסטית. הסטודנטים לומדים על אזרחות משותפת בחברה דמוקרטית מרובת תרבויות, חווים תכנית לימודים רב-תרבותית ומגוונת ולומדים בקמפוס רב-תרבותי המהווה מודל לחיים משותפים בין יהודים וערבים, בין חילונים וחרדים.תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*