כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 32, נובמבר-דצמבר 2015 > אירוע באוניברסיטה הפדגוגית בלודביגסבורג לציון 50 שנות קשרי גרמניה-ישראל

אירוע באוניברסיטה הפדגוגית בלודביגסבורג לציון 50 שנות קשרי גרמניה-ישראל

ב-14 אוקטובר 2015 התקיים אירוע לציון 50 שנות קשרי גרמניה-ישראל באוניברסיטה הפדגוגית בלודביגסבורג בחסות הקונסוליה הישראלית במינכן. באירוע שכלל הרצאות וסדנאות בנושא החברה הישראלית, נכחו עשרות סטודנטים וחברי סגל של האוניברסיטה. מטעם המכללה הוזמנו להשתתף באירוע פרופ' תמר אריאב, פרופ' עמוס הופמן, ד"ר קוסאי חאג' יחיא, ד"ר בועז לב-טוב וגב' ענת בנסון.

הקונסול ד"ר דן שחם, ציין בדברי הפתיחה את הקשר האמיץ בין המדינות בכל התחומים, ובירך על הקשר רב-השנים של האוניברסיטה הפדגוגית בלודביגסבורג עם המכללה האקדמית בית ברל. ד"ר חאג' יחיא וד"ר לב-טוב הציגו את פרויקט "מנהרת הזמן" המתקיים במכללה, וד"ר חאג' יחיא הרצה על החברה הערבית בישראל.

בסכמה את היום, פרופ' אריאב ציינה בדבריה את חשיבות הקשר בין שני המוסדות, שהתחזק במהלך 25 שנותיו. מדי שנתיים מתקיים כנס משותף, שבמהלך השנים הניב שני ספרים, פרסומים משותפים ולוח שנה.

במהלך הביקור התקיימו פגישות עבודה בין ראשי המוסדות, שבהן הוחלט על דרכים נוספות לחיזוק הקשרים, כולל הגשה של פרויקטים משותפים לאיחוד אירופי. כמו כן, נחתם הסכם חילופי מרצים וסטודנטים במסגרת תכנית ארסמוס+ של האיחוד האירופי.

תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*