כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

תכנית משרד החינוך להתאמת המכללות למאה ה-21 נכנסה לשלב ב'

היחידה האקדמית לתקשוב רכשה יחידות תוכן דיגיטליות הכוללות ספרי לימוד ופעילויות מגונות, מספקי תוכן שונים, לשימושם של המרצים והסטודנטים. בין ספקי התוכן:

גלים קהל היעד של אתר גלים מבית סנונית הוא בתי הספר היסודיים. התכניות המפותחות באתר מבוססות על תכנית הלימודים ויעדיה ומשלבות רכישת ידע, הנאה ותקשורת.

סנונית - קהל היעד של אתר "סנונית" הוא בית הספר היסודי וחטיבת ביניים. סנונית מספקת ללומדים תוכן איכותי ומותאם לצורכי הלימוד ולתכנית הלימודים. מכיל: מאגרי מידע, תערוכות וירטואליות, קבוצות דיון ושירותי ייעוץ מקוונים.

בריינפופ – קהל היעד: בתי ספר יסודיים וחטיבות בינים. באתר, עולמות תוכן מבוססי אנימציה, המסבירים מושגים מופשטים ותופעות שונות. האתר מיועד לשימוש הן במערכת החינוך לצורך ביסוס התכנים הלימודיים, והן בבית לצורכי העשרה.

הלומדה - האתר מציע כ-50 פעילויות שונות בתחום המתמטיקה והפיסיקה, המכסות את רב התכנים בתוכנית הלימודים. התוכניות מאפשרות תרגול הנושאים ומתן פתרונות לתרגילים.

עת הדעת – קהל היעד: תלמידי ג'- ו בבית הספר היסודי. תוכן אינטראקטיבי לתהליכי הוראה-למידה-הערכה. התאמת המטלות לצרכים האישיים של התלמידים וכן למידה שיתופית בקבוצות.

ג'יניגי'ים – קהל היעד: ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים מגיל שנתיים ועד רמה של כיתה ב'. המטרה העיקרית של ג'ינג'ים היא לקדם את השתלבותם של ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים בחברה, תוך כדי הנאה ולמידה. הפעילויות בג'ינג'ים מתאימות למשתמשים מהרמות הנמוכות ביותר, ולמגוון רחב של לקויות למידה.

ממשק - סביבת ממשק מכילה מאגר של יחידות הוראה מקוונות, בהתאמה לתכנית הלימודים של משרד החינוך, בשישה תחומי דעת: מדע וטכנולוגיה, חינוך לשוני, אנגלית, מתמטיקה, מולדת-חברה-גיאוגרפיה, מקרא ומורשת.

קל ספר – מאגד בתוכו את האפשרות להשתמש בספרים דיגיטליים של הוצאות הספרים המוכרות על ידי משרד החינוך.

מרצים וסטודנטים המעוניינים להשתמש בסביבה זו יפנו ליחידה האקדמית לתקשוב לקבלת הרשאות.

כניסה ליחידות התוכן השונות

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*