כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

יום מצוינות

זו השנה החמישית שאנו מציינים את יום המצוינות במכללה האקדמית בית ברל, באופן המשלב הוקרה לאדם שפעילותו ומעשיו מקדמים את המכללה שלנו, וכן הוקרה לחברי הסגל האקדמי והמינהלי המצטיינים.

כפי שביטאה זאת פרופ' תמר אריאב בדבריה בפתיחת האירוע: "המכללה שלנו חורטת על דגלה את השאיפה להכשרת אנשי חינוך, חברה ואמנות מצטיינים. אתם – הסגל המינהלי והאקדמי, ואלה שנבחרו כמצטיינים בראשם – אתם הכוח המניע של המכללה בדרך להגשמת החזון, אתם המיתרים היוצרים בסופו של דבר את מנגינת ההצלחה".

אות הוקרה למוטי שגיא

חלקו הראשון של האירוע הוקדש להוקרה לאל"מ (מיל.) מוטי שגיא, על פועלו המשמעותי ותרומתו בהפעלת תכנית "צוות – הטובים בחינוך" במכללה האקדמית בית ברל, המיועדת להכשרת אקדמאים פורשי צה"ל וכוחות הביטחון להוראה. על תרומתו לשילוב מאות בוגרים איכותיים בשדה החינוך בישראל ולקידום לזכויותיהם ותנאי העסקתם.

סגל אקדמי מצטיין

על בסיס עבודה מעמיקה שהוביל המרכז לקידום ההוראה בראשותה של ד"ר נוע רגוניס, נבחרו והוענקו הפרסים בהתאם למסלולים שונים לציון הצטיינות בהוראה:

מרצה מוביל חדשנות פדגוגית, נבחר ע"י ועדה בראשות סגן הנשיאה לעניינים אקדמיים על בסיס מענה לקול קורא. בפרס זה זכתה קרן גלר, מרכזת ההדרכה הפדגוגית במדרשה.

מרצה מוביל שילוב תקשוב בהוראה, נבחר ע"י ועדה בראשות ראש היחידה האקדמית לתקשוב על בסיס מענה לקול קורא. בפרס זה זכה ד"ר שחר גינדי.

מרצים מצטיינים שקיבלו את הציונים וההערכות הגבוהות ביותר מצד סטודנטים בסקר הערכת ההוראה של כל הקורסים שלהם. בפרס זה זכו: ד"ר ערישה ענאן חאג' יחיא, ד"ר תמי יאיר, ד"ר לאה יגר, אורית לרר כנפו וד"ר חיית שחם.

מרצים מצטיינים בקורסים, על בסיס סקר הערכת ההוראה לקורסים פרטניים.

סגל מינהלי מצטיין

ועדה בראשותו של אפרים שיפטן, סמנכ"ל משאבי אנוש, בחרה את המצטיינים מקרב הסגל המינהלי.

בפרס היחידה המצטיינת זכתה הסדנה לעיצוב סביבות למידה במרכז לתכנון לימודים הכוללת את הגר קאופמן, חנה זכאי כרמל ושרה הורוביץ.

את פרס העובדת המצטיינת קיבלה סוהילה מנסור.

העובדים שקיבלו ציון לשבח הם אורית סרבי, טל דהן ונחמה גופדה.

תודה גדולה לכיסופית זיידר, ראש יחידת האירועים ולצוות יחידת האירועים על ארגון האירוע ולמונא חאג' יחיא על הנחייתו.

יחידה מצטיינת: סדנת עיצוב במרכז לתכנון לימודים

"בשמי ובשם צוות הסדנה אני רוצה להודות לכם שבחרתם בנו כיחידה המצטיינת של השנה.

קיבלנו את ההודעה המשמחת בשיאו של שבוע עבודה מעשית. העבודה בסדנה בימים אלו מאוד אינטנסיבית בליווי הסטודנטים המפתחים תוצרים להתנסויות המגוונות שלהם.

אנו מרגישות חלק משמעותי במהלך ההכשרה, חשות סיפוק רב על הדיאלוג הפורה עם הסטודנטים, המרצים והמדריכים הפדגוגיים. מחמם את לבנו ומשמח אותנו לדעת שמתלווה לזה הערכה והכרה.

תודה רבה מצוות סדנת העיצוב, שרה, חנה והגר"

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*