כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

מתמטיקה מעל ומעבר

מחזור ב' של תכנית מתמטיקה מעל ומעבר להכשרת מורים מובילים למתמטיקה לחטיבה העליונה, סיכמה את שנת הלימודים תשע"ו בשיחת סיכום ובהשתתפות בטקס חלוקת תעודות לבוגרי תשע"ה. בשיחת הסיכום שיבחו כל הדוברים את התכנית המכוונת גבוה, את הליווי של המכללה ואת רמת המרצים, את ההתנסות המעשית היצירתית, והגדירו את עבודתם כמורים לעתיד כשליחות וציונות.

במסגרת השיחה התנהל דיון בנושא אחוזי הנשירה של המורים. ד"ר תילי וגנר, ראש התכנית, ציינה כי לדעתה אחוזי הנשירה מהוראה מקרב פורשי צה"ל שהוכשרו להוראה והחלו ללמד במערכת החינוך, אינו עולה על כ-10 אחוזים. כמו כן אמרה כי לפורשי צה"ל יש אמנם נכסים רבים, אך ייקח למערכת החינוך זמן להכיר בהם והמליצה להיכנס לעבודת ההוראה בצניעות. לדבריה, "הקבוצה של 'צוות' היא 'הנאה צרופה ומבחינתה זהו 'המנוע' שמושך את כל הקבוצה קדימה.

בשיחת הסיכום השתתפו נשיאת המכללה, פרופ' תמר אריאב, מנהלת תעסוקה מחוזות דן ושרון אילנה שורר, דקאנית הפקולטה לחינוך פרופ' ברכה אלפרט, ראש התכנית ד"ר תילי וגנר, יו"ר "צוות" מוטי בר דגן, מנכ"ל צוות דן נדיב, מרכז פרויקטים בכיר (בהתנדבות) במשרד הכלכלה מוטי שגיא, מנהלת תעסוקה מחוזות דן ושרון אילנה שורר ורמ"ד קורסים במנהל הפרישה חגית כהן סבן.

טקס חלוקת תעודות לבוגרי מחזור א' בתכנית התקיים בנוכחות נשיאת המכללה פרופ' תמר אריאב, מנכ"ל המכללה ניר הכהן, ויו"ר קרן טראמפ אלי הורוביץ. סא"ל במיל' זיוה דייגי נשאה דברים לזכרו של בוגר התכנית, יעקב מבורך ז"ל, שנפטר בטרם עת.   

photo-chen galili 5485.jpg 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*