כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

משלחת מכללתית בפרויקט בוויסבאדן, גרמניה

ד"ר זיאד מסאלחה מהמכון האקדמי הערבי להכשרת מורים ערבים, קטרין פרנקל מהפקולטה לאמנויות – המדרשה, וניר ויטנברג מהמסלול לקידום נוער, בפקולטה לחינוך, השתתפו בתכנית "עבודת נוער – גישה לכל" בוויסבאדן, גרמניה. מטרת התכנית לקדם שיתופי פעולה בינלאומיים ולפתח תכניות המיועדות להטבת מצבם של נוער דל אמצעים או נוער במצבי סיכון. 
השתתפות המשלחת בתכנית שכללה נציגים של שמונה ערים תאומות באירופה, הובילה לגיבושם הראשוני של שלושה פרויקטים חברתיים ובינלאומיים. הפרויקט "הגירה וטראומה עם נוער בקהילות משותפות", גובש עם קבוצת שנל (חינוך בלתי פורמלי) מאלבניה. זהו פרויקט הומניטרי הרבוד באספקטים מחקריים, פרופסיונליים בין-מחלקתיים, ויישומיים רבים. הפרויקט סוקר בראיון וכתבה שהתפרסמה בעיתון המקומי.
פרויקט "מחנה אמנות" בשיתוף עם עיריית ויסבאדן, צרפת ועיריית כפר סבא מציע מפגש בין-תרבותי לנוער באמצעות ציור, מיצב, ופרפורמנס שתוצריהם יוצגו בתערוכה בגלריה בוויסבאדן. הפרויקט השלישי "עבודת נוער דיגיטלית" מכוון להתאמת שיטות ההתערבות של עובדי הנוער לסביבת האינטרנט והרשתות החברתיות. בפרויקט משתתפים גם עיריית ויסבאדן וחבל הבסקים הספרד. הפרויקט זכה להתעניינות רבה והוצג בפני כל ראשי הערים התאומות במעמד ראש העיר של ויסבאדן. השתתפות המשלחת הובילה לפיתוח קשרים אקדמיים ומקצועיים עם נציגים ממדינות נוספות באירופה.
 

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*