כניסה

כפר סבא: לקראת עיר חינוך אקדמית

נציגי המכללה נפגשו בסוף חודש נובמבר בעיריית כפר סבא עם שלושה גופים מרכזיים האמונים על נושא החינוך בעיר. הפגישה השנייה בסדרת מפגשים בנושא החינוך בכפר סבא, היא חלק מתהליך שדרוג של מערכת החינוך בעיר מגיל לידה ובכלל, במטרה להפוך את כפר סבא לעיר אקדמית – עיר שהסטודנטים המוכשרים להוראה במכללה האקדמית בית ברל, ימצאו את מקומם במסגרות החינוך בה, ויצעידו את העיר קדימה תוך התמקצעות בתכניות אקדמיות חינוכיות.

מטרה נוספת של המפגשים היא גיבוש צוות חשיבה, תכנון ומשימה, שיבחן כיצד ניתן לבנות מערכות חינוך מפוקחות ומקצועיות, המתקשרות זו עם זו, ומבוססות על צוותים פדגוגיים מקצועיים הפועלים להקל על הסתגלותם של הילדים למסגרות החינוך, מסגרות המאפשרות צמיחה חינוכית וערכית לילדי העיר, מגיל צעיר.

מטעם המכללה האקדמית בית ברל, נכחו בפגישה ד"ר אילנה מילשטיין ראש היחידה להכשרת מורים ומחנכים, ד"ר ירדן קדר, ראש החוג לחינוך לגיל הרך בפקולטה לחינוך, ומרצות ומדריכות פדגוגיות מהמסלול לחינוך לגיל הרך: ד״ר שולמית ביסמנובסקי, הגב׳ סיגלית אבירם בריל, הגב׳ מלי ליבוביץ, וד״ר טליה קונסטנטין. 

מטעם מחלקת החינוך בכפר סבא נכחו בפגישה הגב' אורלי פרומן, מנהלת אגף החינוך, יחד עם הגב' אביבה מורדקוביץ, מנהלת מחלקת גני הילדים ורכזות גני הילדים בעיר.

בפגישה נכחו גם הגב' ורד קופלוביץ, מנהלת תחום הגיל הרך מטעם החברה לתרבות ופנאי, עם רכזות פרויקט היול"א בעיר ומנהלות מעונות "ילדות בכפר".

בפגישות המשך ידונו הגורמים הנוגעים בדבר בצעדים פרקטיים לקידום המטרות שהוזכרו.
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*