כניסה

השתלמות עולמות וירטואליים

השתלמות בת שלושה מפגשים בנושא "עולמות וירטואליים" התקיימה בחודש אוקטובר לסגל האקדמי של המכללה.

עולמות וירטואליים הם מרחבים תלת ממדיים המשלבים אינטרנט, קישוריות, מולטימדיה, סימולציה וגרפיקה, ומאפשרים למשתמשים לחוות וליצור אינטראקציות עם הייצוגים הגרפיים (Avatars) שלהם ושל אחרים במסגרת פעילות שיתופית ויצירה, ומזמנים אפשרויות למידה אקטיבית בנושאים שונים, בקורסים פנים אל פנים ובלמידה מרחוק. 

בהשתלמות לסגל התנסו המרצים בבניית הדמויות שלהם (Avatars), בתנועתם במרחב, ביצירת קשר זה עם זה ובפעילות בקבוצות. כמו כן התנסו המרצים בבנייה של אובייקטים בעולם, ביצירת שאלות טריוויה ואפילו בתכנות בעולם הווירטואלי. 

בנוסף, התקיים דיון בנושא השימוש בעולמות וירטואליים אלה באקדמיה, ואף הועלו רעיונות לשימוש בהם בתהליכי ההוראה והלמידה. העולם הווירטואלי מתאים למשחקי תפקידים, ללמידה מבוססת פרויקטים, לפתרון בעיות, למשחקי למידה, ליצירה משותפת, לתכנון ובניית חללי למידה כגון מוזיאון או תערוכה ועוד.

היחידה האקדמית לתקשוב בשיתוף עם חברת Eureka World, פותחת בימים אלה את הקמפוס של המכללה האקדמית בית ברל בעולם הווירטואלי, שבו יוכלו מרצים לקיים פעילויות לימודיות עם סטודנטים. מספר מרצים שהשתתפו בהשתלמות הביעו את רצונם לבנות מרחב לצורך ההוראה והלמידה בקורסים שלהם. מרצים נוספים המעוניינים להצטרף לחוויה מוזמנים ליצור קשר עם היחידה האקדמית לתקשוב (tikshuv@beitberl.ac.il).  

תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*