כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > איגרת מידע | המכללה האקדמית בית ברל > גיליון 43, דצמבר 2016 > טקס הענקת תואר ראשון B.Ed. "בוגר בהוראה" ותעודת עובד חינוך בקידום נוער

טקס הענקת תואר ראשון B.Ed. "בוגר בהוראה" ותעודת עובד חינוך בקידום נוער

טקס הענקת תואר ראשון בוגר בהוראה B.Ed. ותעודת עובד חינוך בקידום נוער ביחידה ללימודי חרדים, הפקולטה לחינוך, התקיים ביום שלישי ו' כסלו תשע"ז (6.12.16), בנוכחות פרופ' תמר אריאב, מר ניר הכהן, פרופ' יצחק גרינברג, פרופ' ברכה אלפרט, ד"ר יעקב טפלר, נציגי משרד החינוך וסגל אקדמי ומנהלי. הטקס היה חגיגי ומרגש במיוחד מאחר ש-110 הבוגרים הם המחזור הראשון שמסיים את לימודי התואר ביחידה. כניסתם ללימודים הביאה לפתיחת יחידה חדשה ייעודית לחרדים והם הנחשונים בקהילה החרדית בארץ, שקיבלו הכשרה מקצועית בעבודה עם נוער בסיכון ונוער מנותק.

אווירה של שמחה, התרגשות והכרת תודה של הבוגרים ובנות זוגם ליוותה את הטקס ובאה לידי ביטוי כבר בקבלת הפנים, במפגש עם פרופ' תמר אריאב, ששמעה מהם על השפעת הלימודים על חייהם האישיים המקצועיים ועל הרצון הרב שלהם להמשיך וללמוד לתואר שני, במכללה כמובן. על הבמה שיתפו הבוגרים את הנוכחים בקשיים שחוו בתחילת הדרך, עקב הדרישה לעמוד במתווה אקדמי שהיה זר להם לחלוטין. אולם המעטפת שהעמידה המכללה, החל ממענה לאורח החיים החרדי, דרך התאמה לצרכים הייחודים ועד מתן מלגות, היא שאיפשרה את ההסתגלות והלמידה.

שיאו של הערב היה עם עלייתם של פרופ' יצחק גרינברג ומר ניר הכהן לבמה, להענקת התעודות לכל אחד מהבוגרים. המשפט "יגעת ומצאת תאמין" ליווה כל לחיצת יד וכל תמונה.


 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*