כניסה

המרכז לקידום ההוראה בשיתוף המרכז לקשרים בינלאומיים

המרכז לקידום ההוראה בשיתוף עם המשרד לקשרים בינלאומיים אירח משלחת של אנשי אקדמיה בכירים ממדינות העולם השלישי. המשלחת שכללה נציגים מ-18 מדינות ו-4 יבשות, ביניהן תאילנד, וייטנאם, גבון, ניגריה, קוסטה-ריקה, אוקראינה ומולדובה, הגיעה לארץ ללמידה על קידום ההוראה באקדמיה במסגרת מרכז עפרי של משרד החוץ.

ד"ר נוע רגוניס הציגה בפני האורחים את פעילותם של המרכז לקידום ההוראה והיחידה האקדמית לתקשוב בתחום פיתוח פדגוגי של הסגל, ביחס לסקר הערכת ההוראה וביחס למינוי מצטייני הוראה. האורחים חוו שתי סדנאות, האחת הועברה בידי אריאלה הלווינג ויעל רויטמן ממרכז התמיכה לסטודנטים בעלי לקויות למידה ומוגבלויות, ועסקה בנגישות בהוראה ובלמידה; השנייה הועברה בידי ד"ר אסנת דגן, ראש היחידה האקדמית לתקשוב, ועסקה בשילוב למידה ניידת בהוראה האקדמית, תוך התנסות בפעילות של מציאות רבודה.

ענת בנסון, ראש היחידה לקשרי חוץ אקדמיים, ליוותה את המשלחת, הציגה את המכללה, וערכה סיור קצר בקמפוס ובספרייה. האורחים התרשמו והתרגשו לראות את הכיתות המרוהטות בכיסאות ניידים המאפשרות קיום תהליכי הוראה ולמידה במבנים פיזיים שונים. המכללה קיבלה מכתב תודה מהמשתלמים וממרכז עפרי, שבו ציינו את התרומה המקצועית המשמעותית לעבודתם שקיבלו בסיור, והיו אסירי תודה על הכנסת האורחים והאווירה המיוחדת.

מכתב התודה ממרכז עפרי


 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*