כניסה

מה קורה ב- IN2IT?

ד"ר אסנת דגן - Coordinator IN2IT

במסגרת פרויקט IN2it מפותחים ארבעה קורסים ללמידה מרחוק בשפה האנגלית, על ידי צוותים בינלאומיים מתוך המוסדות האקדמיים המרכיבים את הקונסורציום. שלושת הקורסים הראשונים מועברים במכללה שלנו במהלך הסמסטר הזה. הקורס הרביעי נמצא עדיין בפיתוח ויועבר בחלק ממוסדות הקונסורציום במהלך הסמסטר הבא.

ד"ר אורית אלמוג, ד"ר לאה יגר וד"ר בועז לב טוב שותפים לפיתוח ולהעברה של קורס השונות (Embracing Diversity). בקורס זה ארבע מודולות: רב תרבותיות, צרכים מיוחדים, מגדר ונטייה מינית ומשפט פלילי, מתוכם הסטודנטים נדרשים לבחור שלוש מודולות אותן ילמדו.

בקורס מיומנויות חיוניות (Essential Skills), פותחו מספר מודולות: חשיבה רפלקטיבית, עבודת צוות, מנהיגות, חשיבה יצירתית ופתרון בעיות. אנו נמצאים בשלבים מתקדמים של הקורס, שבו למעלה ממאה סטודנטים ממוסדות שונים לומדים ביחד ומתנסים בעבודה אישית ובעבודה קבוצתית, בקבוצות מעורבות בינלאומיות, בלמידה מרחוק.

בקורס היזמות ( Global Entrepreneurship), הסטודנטים התבקשו ללמוד פרקים ביזמות דרך האתר, ולאחר מכן להשתתף בהאקתון שבו נדרשו לפתור בעיה במהלך סוף שבוע (שישי עד ראשון בערב) בקבוצות משותפות בהן סטודנטים מהארץ ומאירופה (40 קבוצות), ולהגיש הצעה לפתרון עם תכנית עסקית (Pitch). פתרונות אלה עכשיו בתהליך שיפוט. חלק ניכר מהפתרונות הינם יפים, מעניינים ויצירתיים מאוד.

כחלק מהפעילות המתוכננת של הקונסורציום, התקיים בנובמבר מפגש הפצה במונפלייה צרפת. במפגש זה התבקש כל צוות להציג את הפיתוח של הקורסים השונים בפני קהל. מהמכללה האקדמית בית ברל השתתפו במפגש ד"ר אורית אלמוג וד"ר לאה יגר שהציגו את קורס השונות וד"ר אסנת דגן שהציגה את השילוב של טכנולוגיה עם פדגוגיה בקורס מיומנויות חיוניות. ההצגות היו מעניינות מאד, שכן, גם תהליך הפיתוח, שדרש השקעה רבה מכל המפתחים וגם התוצרים, הקורסים, הם שונים מאד ומעניינים ביותר.

אתר הפרויקט

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*