כניסה

יום מצוינות תשע"ח

​ביום רביעי, 24.1.2018, התקיים במכללה יום המצוינות לשנת תשע"ח. במסגרת היום המיוחד, שצוין זו הפעם השביעית, זכו להוקרה חברי סגל אקדמי ומנהלי מצטיינים על חתירתם למצוינות, תרומתם יוצאת הדופן ועשייתם הבולטת במהלך תשע"ז. בנוסף, הוענק תואר "עמית כבוד" מטעם המכללה האקדמית בית ברל, לפרופ' מנואל טרכטנברג. התואר הוענק לפרופ' טרכטנברג על פועלו המחקרי פורץ הדרך בנושא השפעת החדשנות הטכנולוגית על ההתפתחות הכלכלית, על פועלו להנחלתה של מדיניות כלכלית-חברתית שבבסיסה צדק חברתי ולעשייתו למען שילובם של בני החברה הערבית והקהילה החרדית באקדמיה, ועל תרומתו להעברתה של המכללה האקדמית בית ברל לאחריות הוועדה לתכנון ולתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה ולקידומה.

פרופ' טרכטנברג, פרופסור לכלכלה באוניברסיטת תל אביב, מילא שורה של תפקידים בכירים, ובהם חבר בכנסת העשרים מטעם המחנה הציוני, יו"ר ומייסד של המועצה הלאומית לכלכלה במשרד ראש הממשלה, יושב ראש הוועדה לתכנון ולתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה, וראש הוועדה לשינוי חברתי כלכלי שהוקמה בעקבות המחאה החברתית של קיץ 2011.

במסגרת היום החגיגי התקיימה הרצאת הוקרה של הרב שי פירון, שר החינוך לשעבר, לכבודו של פרופ' מנואל טרכטנברג, בנושא מחשבות על מערכות החינוך, ההשכלה הגבוהה ומה שביניהן.

מרצים מצטיינים

​פרופ' תמר אריאב, נשיאת המכללה, נשאה דברים והדגישה את הפעילות המכללתית לקידום ולהובלת תרבות שבה המצוינות היא ערך מרכזי הן בעבור הסגל האקדמי והמנהלי והן בעבור הסטודנטים, דור המורים והמחנכים העתידי. לדבריה: "מצוינות משקפת תהליך מתמיד של תביעה מעצמנו להיות טובים יותר ולהוציא מעצמנו את המיטב... אלא שהצורך בהתקדמות והתפתחות מחייב להוסיף למצוינות את מרכיבי החדשנות והיצירתיות, שיתורגמו לכדי אמירה אישית חדשנית ויצירתית".

בהמשך לדבריה של פרופ' אריאב, הוענקו פרסים למרצים מצטיינים בקורסים ולמרצים מצטיינים בהוראה.

עובדים מצטיינים

​פרס העובד המצטיין לשנת תשע"ז הוענק לאליאור נפשי מאגף מערכות מידע.

פרס היחידה המצטיינת הוענק ליחידה האקדמית לתקשוב ולעושים במלאכה: ד"ר אסנת דגן, סיגל מורד, נעמה ישראלי, רונית גלסמן, ד"ר אריה בן חיים, הילה פוטרמן, יניב כהן, גליה גלעד, ושרון דרור ברדה.

ציון לשבח הוענק לעובדות מונא חאג' יחיא, הדס רדאעי וסיגל טולדנו.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*