כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 49, דצמבר 2017 > נשיא אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון לשעבר, פרופ' סטיבן ג' טרכטנברג ביקר במכללה

נשיא אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון לשעבר, פרופ' סטיבן ג' טרכטנברג ביקר במכללה

פרופ' סטיבן טרכטנברג, נשיאה לשעבר של אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון בבירת ארה"ב, ומועמד למועצת המנהיגות של המכללה האקדמית בית ברל בצפון אמריקה, ביקר בקמפוס בתחילת חודש נובמבר כאורח של פרופ' תמר אריאב, נשיאת המכללה.

במהלך ביקורו נפגש פרופ' טרכטנברג עם סטודנטים, דקאנים, אנשי סגל, חברי הנהלה וראשי כמה מהתוכניות הבכירות במכללה. הוא למד על המרכז לקידום חיים משותפים, נחשף לתכנית להכשרת מורים "צוות", לתוכניות M.TEACH, למרכז להכשרת חרדים, ועוד.

בנוסף, יצא פרופ' טרכטנברג לשטח כדי לחוות את ההשפעה שיש למכללה בקהילה. הוא ראה את הסטודנטים של המכללה בהתנסות בשני בתי ספר תיכוניים – "אל מוסתכבל" בג'לג'וליה ו"קריית החינוך הניסויית דרור" – ונפגש עם מנהלי בתי הספר כדי ללמוד מקרוב על השותפות הדינמית. במהלך ביקורו גם קיים פרופ' טרכטנברג סמינר לנשיאים מאוניברסיטאות ומכללות ישראל בנושא אתגרים עכשוויים למנהיגות באקדמיה.

את ביקורו סיכם במילים: "לבית ברל יש סיפור נפלא שצריך להישמע בארה"ב ובאירופה; ראיתי אותו מקרוב, וזה עובד".

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*