כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 50, מרץ-אפריל 2018 > הצגת הקורס מיומנויות חיוניות בפורום מובילי תקשוב במכון מופ"ת

הצגת הקורס מיומנויות חיוניות בפורום מובילי תקשוב במכון מופ"ת

במסגרת מפגשי פורום ראשי תחום תקשוב, המתקיימים במכון מופ"ת אחת לחודש, במפגש ינואר 2018 הציגה ד"ר אסנת דגן, ראש היחידה האקדמית לתקשוב ומרכזת פרויקט In2It במכללה את הקורס מיומנויות חיוניות (Essential Skills) שפותח במסגרת פרויקט זה.

ההצגה החלה בתיאור של תהליך קבלת ההחלטות אלו ארבעה קורסים יפותחו במסגרת הפרויקט בידי כל השותפים, ומי יהיה שותף בפיתוח כל קורס. פותחו ארבע קורסים שאחד מהם הוא מיומנויות חיוניות. בהמשך תואר מבנה הקורס שפותח בשפה האנגלית וכולל חמש מודולות: חשיבה רפלקטיבית, עבודת צוות, מנהיגות, חשיבה יצירתית ופתרון בעיות. לאחר מכן תוארה הפעלת הקורס לסטודנטים ממסדות שונים בארץ ובעולם. הפעילות בקורס כללה עבודה אישית ועבודה קבוצתית במגוון כלים טכנולוגיים ששרתו את המטרות הפדגוגיות של התהליך הלימודי.

הפיתוח עורר הדים חיוביים בקרב חברי הפורום וקיימת התעניינות לשילוב הקורס במוסדות נוספים שלא השתתפו בפרויקט. המטרה היא לשפר את הקורס ולאחר מכן להפיץ אותו לעולם.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*