כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 44, ינואר-פברואר 2017 > סיור משלחת של ראשי מרכזים לקידום ההוראה באירלנד בהשתתפות ד"ר נוע רגוניס
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

סיור משלחת של ראשי מרכזים לקידום ההוראה באירלנד בהשתתפות ד"ר נוע רגוניס

בשבוע הראשון של חודש פברואר יצאה משלחת לסיור אקדמי בתחום קידום ההוראה והלמידה באירלנד. חברי המשלחת ביקרו ב-6 מוסדות אקדמיים ושמעו סקירה מקצועית, איכותית ומדויקת, על פרויקטים ייחודיים שפותחו במוסד, וזכו לחוויית למידה מעצימה.

המשלחת שאורגנה על ידי ראשי הפורום של המרכזים לקידום ההוראה בישראל בראשות פרופ' ניצה דוידוביץ בשיתוף פעולה עם סגנית יו"ר המל"ג ד"ר רבקה ודמני, כללה 20 אנשי סגל בתחום קידום ההוראה מ-16 מוסדות אקדמיים מישראל, מכללות ואוניברסיטאות.

לפני 3 שנים הוקם באירלנד פורום לאומי לקידום ההוראה והלמידה, שהביא לקידום תהליכים משמעותיים בהוראה האקדמית. בתמיכת הפורום הלאומי, אוניברסיטאות שונות מפתחות פרויקטים ייחודיים ומתקדמים שאפשר ליישמם בכל המוסדות האקדמיים האחרים. הרעיון מבוסס על פיתוח מעמיק ומקצועי תוך איגום משאבים במקום שכל מוסד יפתח את הפרקטיקות שלו.

חברי המשלחת ביקרו ב-6 מוסדות אקדמיים ושמעו סקירה מקצועית, איכותית ומדויקת, על הפרויקטים הייחודיים שפותחו במוסד. חוויית הלמידה הייתה מעצימה, גם בהיבטים שהם מעבר לתחום של קידום ההוראה.

אתר הפורום

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*