כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

הסכמים חדשים לשיתוף פעולה

בחודשים האחרונים נחתמו הסכמים חדשים לשיתוף פעולה עם אוניברסיטת אינסברוק באוסטריה ואוניברסיטת אופנבך לאמנות ועיצוב בגרמניה. הסכמים אלו ירחיבו את קשרי המחקר של המכללה, פרויקטים משותפים, חילופי סטודנטים ומרצים ופעילויות אקדמיות נוספות.

אוניברסיטת אינסברוק (Innsbruck University) היא האוניב
רסיטה השלישית בגודלה באוסטריה. היא נוסדה ב-1669 ולומדים בה 28,000 סטודנטים. האוניברסיטה מקיימת מזה כמה שנים קשרים עם מספר אוניברסיטאות בארץ, בעיקר בתחום המדעים. הקשר עם המכללה שלנו הוא הראשון אשר יעסוק בתחומי חינוך, מדעי הרוח והחברה. את הקשר יצרה פרופ' ענת סטבנס, אשר נפגשה במוסד עם בעלי תפקידים שונים, כולל רקטור האוניברסיטה. סוכם כי בתקופה הקרובה יוקם צוות חשיבה משותף של אנשי סגל בשני המוסדות, ויוחלט על תכנים ודרכי פעולה ליצירת השותפות.

אוניברסיטת אופנבך לאמנות ועיצוב 
(Offenbach University of Art and Design) בגרמניה השוכנת סמוך לפרנקפורט נוסדה ב-1832 ולומדים בה כ-600 סטודנטים. האוניברסיטה מתמחה בארבעה תחומים: אמנות, תקשורת חזותית, מדיה ועיצוב במה. שיתוף הפעולה הוא פרי מאמציה של אפרת גל-נור, הממונה על קשרי החוץ של המדרשה. ההסכם כולל חילופי סטודנטים ומרצים, פרויקטים ומחקר משותפים, ושיתוף ידע.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.