כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > איגרת מידע | המכללה האקדמית בית ברל > גיליון 39, יולי 2016 > יוזמה דו-מסלולית: כתיבת סיפורים אישיים ויצירת ספרים דיגיטליים רב-לשוניים
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

יוזמה דו-מסלולית: כתיבת סיפורים אישיים ויצירת ספרים דיגיטליים רב-לשוניים

שיתוף פעולה ייחודי בין פרחי הוראה במסלול לאנגלית ובמסלול לחינוך מיוחד לבין תלמידים משמונה בתי ספר יסודיים באזור השרון, הוליד פרויקט מרגש של כתיבת ספרים דיגיטליים. פרחי ההוראה העבירו יחידת לימוד המתמקדת בקריאה ובכתיבת סיפורים אישיים, והתלמידים כתבו סיפורים אישיים שהציגו את זהותם האישית-משפחתית בספר דיגיטלי. חלק מהסיפורים אוגדו לאנתולוגיה דיגיטלית כיתתית.   
תלמידי החינוך המיוחד כתבו סיפורים אישיים מרגשים ביותר על הקשיים שלהם כילדים עם צרכים מיוחדים; תלמידים עולים הלומדים בבית ספר היסודי "זיו" רעננה, כתבו את סיפור עלייתם לארץ בשלוש שפות: עברית, אנגלית ובשפת האם (צרפתית, ספרדית, תורכית ועוד); תלמידי בית ספר בר-טוב ברעננה כתבו את סיפוריהם של מאכלים משפחתיים אהובים ויצרו ספר מתכונים קולקטיבי; ואילו תלמידי בית ספר ש"י עגנון בכפר סבא כתבו את סיפורם האישי והמשפחתי, חלקם סביב חפץ משפחתי מיוחד העובר במשפחה.
הספרים הדיגיטליים תוצרי היוזמה, בהנחייתן של ד"ר אורלי חיים וד"ר ריבה מנדל, הוצגו בפני התלמידים וההורים בסיום השנה.

IMG_8285.JPG 

הצגת סיפור מאחורי מתכונים משפחתיים
בבית ספר בר-טוב ברעננה ​

1.JPG 

כתיבת ספרים בחדר המחשבים
בבית ספר זיו ברעננה

book.JPG 

תלמידה שעלתה מתורכיה ולומדת בבית ספר זיו
מציגה ספר רב-לשוני שכתבה


 

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*