כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 39, יולי 2016 > הסתיים בהצלחה מחזור ראשון של תכנית ארסמוס+ לחילופי סטודנטים ומרצים של האיחוד האירופי
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

הסתיים בהצלחה מחזור ראשון של תכנית ארסמוס+ לחילופי סטודנטים ומרצים של האיחוד האירופי

party.jpg11 סטודנטים מהמכללה יצאו בסמסטר ב' ללימודים באוניברסיטה הפדגוגית בקרקוב ובאוניברסיטה הפדגוגית של לודביגסבורג. חמישה סטודנטים הגיעו למכללה (4 מפולין, 1 מגרמניה) ולמדו בפקולטות לחינוך ולאמנות. גם הסטודנטים שלנו חזרו מלאי חוויות לאחר התאקלמות לחיים בארץ זרה, היכרות עם תחומי לימוד חדשים ודרכי הוראה שונות, היכרות עם תרבות שונה וחברויות חדשות שיצרו. הסטודנטים שנפרדו מאתנו ושבו לאירופה, חזרו ואמרו כי המכללה הפכה לבית עבורם וכי הרגישו עטופים בחום ואכפתיות הן במכללה הן מחוצה לה. הם הודו כי עברו חוויה שלא תישכח לעולם.
בנוסף, שמונה מרצים מהמכללה יצאו במסגרת תכנית ארסמוס+ ללמד במשך שבוע במוסדות אתם יש לנו שיתוף פעולה. ארבעה יצאו לאוניברסיטה הפדגוגית בקרקוב, שניים לאוניברסיטה הלאומית ללימודי ממשל SNSPA בבוקרשט (רומניה), ושניים לאוניברסיטה הפדגוגית בלודביגסבורג. המרצים חזרו עם תובנות חדשות לאחר מגע עם סטודנטים מתרבות שונה והוראה בשפה האנגלית, ולאחר התנהלות מול אדמיניסטרציה מוסדית שונה. כולם סיפרו בשובם על חוויה משמעותית ועמוקה. 

ארבעה מרצים מקרקוב התארחו אצלנו ונהנו מאוד מקבלת הפנים במכללה, מהסטודנטים הסקרנים, מהפתיחות של הישראלים והמפגשים המעניינים עם אנשים, מיופיה של הארץ ואפילו ממזג האוויר שלנו. מחזור נוסף של חילופי סטודנטים ומרצים יתקיים בסמסטר א', תשע"ז.

Wurud.jpg 

 ד"ר וורוד ג'יוסי מלמדת באוניברסיטה הפדגוגית בקרקוב, פולין

 

 

 

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*