כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

בקול שלנו – מאגר סיפורים מוקלטים מפי סטודנטיות ותלמידים

סטודנטיות מהמסלול לחינוך יסודי הקליטו סיפורים שתלמידים בחרו וקראו בשיעורים פרטניים, בהנחייתן. חווית ההנחיה כחלק מההתנסות המעשית נתנה לסטודנטיות כלי דיגיטלי חדש ואסטרטגיה נוספת להתמודדות עם שטף קריאה ועם איכות קריאה.

קריאה קולית של יצירות ספרות היא דרך להעברת חוויה אסתטית ורגשית ולביטוי פרשנות לטקסט. קריאה זו מאפשרת להבחין באמצעים המעניקים מוזיקליות ליצירה, לבטא את מרכזיותם של הקצב והמצלול וללמוד על תרומתם של כל אלה למשמעות הטקסט. 
אלין גרינברג, סטודנטית בתכנית להסבת אקדמאים ומחנכת כיתה א' החל משנת הלימודים הקרובה, מסכמת את החוויה:

"הקלטת סיפור בעזרת אפליקציה היא חוויה מעצימה המאפשרת למורים ולתלמידים כאחד ליהנות מלמידה לא שגרתית ומאתגרת. למידה פרטנית בכלל בשילוב כלים מתוקשבים בפרט, מחזקת תלמידים חלשים הזקוקים לחיזוק ומדרבנת אותם לעשות דברים שלא היו עושים כנראה ללא הנחיה, כגון קריאה. עם זאת, היא מאתגרת גם תלמידים חזקים, שנהנים מחיזוק הקשר הבינאישי מורה-תלמיד, מהעובדה שכל הפוקוס במפגש הפרטני הוא עליהם בלבד ומהאפשרות להם לחשוף צדדים אשר אינם תמיד גלויים במליאה הכיתתית.

לאחר שראיתי את ההתלהבות של התלמידה והמחנכת ונוכחתי עד כמה התלמידה הועצמה מהחוויה, אין לי ספק שבשנה הבאה איישם שיעורי הוראה פרטניים בשילוב כלים טכנולוגים".

לירז דינר קוראת את הנסיכה שלבשה שקית נייר
אור בן שבת ונועה קוראות את הנסיכה חוכמולוגיה 

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*