כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

כנס מיט"ל 2016

בתאריך 22.6 התקיים באוניברסיטת בר-אילן כנס מיט"ל 2016 שעסק בכיוונים ומגמות בטכנולוגיות חדשות בהוראה ולמידה בהשכלה הגבוהה. במסגרת הכנס הוצגו התנסויות שונות בשילוב תקשוב באקדמיה. המכללה האקדמית בית ברל יוצגה על ידי שלוש הרצאות ופוסטר.
1. הרצאתן של ד"ר אסנת דגן, נעמה ישראלי, סיגל מורד וד"ר אורית דהן: תהליך הטמעת הלמידה הניידת במכללה. ההצגה התמקדה בתהליך הליווי האישי שהתקיים בשנה השלישית של הפרויקט שגם הביא לפריצת דרך ולשינוי בתהליכי הלמידה, בדוגמאות ובדילמות להמשך. לסיכום הוצג סרטון.
2. הרצאתה של אירית מילוא: כיצד מתרחשת הבניית הידע השיתופית בלמידה המתנהלת בפלטפורמות דיגיטליות, בקורס בלמידה מרחוק מלאה, במסגרת התכנית להכשרת אקדמאים להוראת אמנות וקולנוע בפקולטה לאמנויות.
3. הרצאתן של סיגל מורד, ד"ר נוע רגוניס ופרופ' מירי ברק מהטכניון: העדפה של דרך למידה בקורס מקוון: השוואה בין למידה מרחוק יחידנית ללמידה מרחוק בקבוצות קטנות (מבוסס על מחקר הדוקטורט של סיגל). המחקר בחן את דרכי הלמידה המועדפות על פרחי הוראה בקורס מקוון ואת הסיבות לשינוי העדפת דרך הלמידה שלהם בסיום הקורס.
4. פוסטר שהוצג על ידי ד"ר נוע רגוניס על עבודתה המשותפת עם ד"ר ענת אוסטר ז"ל: מה סטודנטים בוחרים לחקור בסמינריון מחקר הערכה בעידן המידע? הפוסטר מציג שילוב ראשון של "סמינריון מחקר הערכה בעידן המידע" בתוך תכנית לימודים לתואר שני העוסקת כולה בתכנון לימודים והערכה ומכשירה רכזי הערכה בית-ספריים.

 

_PHסיגל.jpgPHנוע.jpgאיריתPH.jpg 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*