כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

הקמפוס כמרחב לפעילות משותפת – תקווה ישראלית בבית הנשיא

Tamar.jpgפרופ' תמר אריאב, נשיאת המכללה, יחד עם ד"ר אילנה פאול-בנימין ומארי קופטי, המנהלות במשותף את המרכז לחיים משותפים במכללה, השתתפו במפגש התנעה של פעילות "תקווה ישראלית" לזירת האקדמיה שהתקיים ב-14.7 בבית הנשיא בירושלים. מטרת המפגש הייתה לרתום את המוסדות לשותפות אקטיבית מתוך רצון לקדם את מערכת ההשכלה הגבוהה כחוליה מקשרת הכרחית בדרך לתעסוקה ולהשתלבות מוצלחת בשוק העבודה. הפורום התקיים בנוכחות יו"ר הוועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת), ובהשתתפות נשיאי כל המוסדות להשכלה גבוהה בארץ ונציגיהם מאוניברסיטאות המחקר, המכללות המתוקצבות, המכללות הלא-מתוקצבות והמכללות להוראה.
פרופ' אריאב הציגה את קמפוס המכללה כמיקרוקוסמוס של החברה הישראלית, שבו כרבע מהלומדים וכחמישית מהסגל הם מהמגזר הערבי, וכמו כן לומדים בו כ-200 חרדים, חילונים ודתיים לאומיים, צעירים לאחר צבא או שירות לאומי לצד אקדמאים מחליפי קריירה המכשירים עצמם להוראה, הייטקיסטים ומהנדסים לשעבר הבאים להכשיר עצמם להוראת מתמטיקה ומדעים, קצינים בכירים בוגרי כוחות הביטחון, סטודנטים חסרי תעודת בגרות, סטודנטים מהקהילה הלהט"בית, סטודנטים יוצרים בתחומי האמנות השונים ועוד.
נשיאת המכללה הדגישה בדבריה כי הנהלת המכללה שמה לה כיעד חברתי להרחיב את הגיוון האנושי בקרב הסטודנטים והסגל ולתת לכל קבוצה את המרחב התרבותי שלה בתוך המכלול הפלורליסטי, כמסר חיוני לדור המחנכים הבא.


 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*