כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

פורשים כנף להוראה – מפגש מסכם

מפגש מסכם פורשים כנף.jpgהמפגש המסכם בקורס למורה המתחיל בהדרכתה של רותי רוזנשטרום, במסגרת יחידת פורשים כנף להוראה, התקיים השנה בחטיבת הביניים אלון בכפר סבא. המפגש כלל מפגש עם מנהלת בית הספר, בוגרת המכללה האקדמית בית ברל בעצמה, סיור בבית הספר, סקירה מסכמת ופעילות אופטימית לסיום.

שתי מורות שמלמדות בבית הספר ולקחו חלק בקורס, הרימו את הכפפה והחליטו לארח את המפגש המסכם בבית ספרן. במהלך הסמסטר הן הרבו לשתף את הקבוצה בחוויות חיוביות מעבודתן בבית הספר, ובעיקר ציינו לטובה את העומדת בראשו. כך נוצרה סקרנות בקרב הקבוצה להכיר את מנהלת בית הספר ולסייר במקום כדי ללמוד אותו מקרוב.

המנהלת גב' נני רייזנברג, התרגשה מעמם קיומו של המפגש שבו היא יכולה להציג, לספר ולשתף מורים מתחילים בדרך המקצועית שעברה מאז ימי בית ברל ועד היום. היא פרשה בפני הקבוצה את משנתה החינוכית והציגה את "הסיפור של אלון" ואת המוטו הבית ספרי: "השמים הם הגבול והדרך – דרכי הארץ". בהמשך יצאה הקבוצה לסיור מודרך ברחבי בית הספר בהדרכת שתי המורות המארחות.

בחלקו השלישי של המפגש התקיימה סקירה של הנושאים בהם עסקה הסדנה ופעילות שבמהלכה פוזרו מפתחות בדגמים שונים ובצבעים מגוונים על רצפת החדר. כל משתתף התבקש לבחור מפתח ולשתף את החברים ב"דלת" שהצליח לפתוח השנה או "דלת" שהוא מקווה להצליח לפתוח בשנה הבאה. המפגש הסתיים בנימה אופטימית.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*