כניסה

מנהרת הזמן בשת"פ עם תכנית טק

הפעילות בפרויקט מנהרת הזמן הורחבה השנה בשיתוף עם תכנית טק (TEC) – טכנולוגיה, חינוך ושונות תרבותית – המחברת בין אוכלוסיות מגוונות בארץ באמצעות תקשורת מקוונת. במסגרת הפרויקט המשותף, ילדים ברחבי הארץ, מהבדואים בנגב ועד הדרוזים בגולן, חברו זה לזה במשימה משותפת: לראיין את סבתותיהם על סיפור חתונתם.

בסוף הריאיון הצטלמו הילדים תמונות "סלפי" עם הסבתות האישיות שלהם, וקיבלו מהן עצות לחיים. כך למדו הילדים שברכותיהן של סבתות לנכדיהן זהות בכל המגזרים. בסוף חודש מרץ הוצגה הפעילות במפגש מקוון מול כ-1,500 תלמידי כיתה ה' ברחבי הארץ וכ-150 סטודנטים ממכללות שונות.

במקביל, מתהדקים הקשרים בין כ-300 תלמידים יהודים וערבים, שהציגו אלה בפני אלה את ההיסטוריה המשפחתית שלהם כפי שהיא משתקפת בתצלומים היסטוריים שאספו וחקרו. לאחר פגרת האביב, ישובו התלמידים להיפגש, ובהנחיית סטודנטים מהמכללה יעבדו את תוצרי מחקרם לכדי יצירה משותפת.

בנוסף, החודש החלו מפגשי ההכשרה של כ-110 סטודנטים וסטודנטיות מרחבי הארץ בעקבות שיתוף פעולה עם התאחדות הסטודנטים הארצית. בתום ההכשרה יצאו הסטודנטים לראיין את ותיקי וותיקות הארץ במועדוני קשישים שבהם הם מתנדבים.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*