כניסה

תערוכה: בית ספר לאמנות

אירוע הפתיחה לחגיגת 70 שנה למדרשה יהיה בהשקת התערוכה "בית ספר לאמנות" שתתקיים ב-1.12 בביתן הלנה רובינשטיין במוזיאון ת"א לאמנות. התערוכה תוצג במוזיאון למשך חודש ימים. התערוכה מבקשת לבחון מחדש את תפקידו ואת חשיבותו של בית הספר לאמנות (ושל המוזיאון) בראשית המאה ה-21, באמצעות מיצבים, מיצגים, פעילויות ומפגשים, בהשתתפות אמנים רבים, כולם בוגרי המדרשה או מורים בה. זאת, בין היתר, מתוך ניסיון לחשוב על בית ספר לאמנות כמקום שיכול להיות אתר פעיל של ייצור תרבותי ושל מודעות ביקורתית ולא מקום השקוע בתהליך הלימוד בלבד.

התערוכה משקפת ניסיון לחשוב מחדש על חללים שמרכיבים בית ספר לאמנות כמו "כיתה", "חדר הרצאות", "סטודיו", "גלריה", "סדנה", "קפטריה", "ספרייה" או "חנות לצורכי אמנות". במקביל נבנתה מערכת שעות מיוחדת למוזיאון שבוחנת, לעתים באמצעים פרפורמטיביים, פלטפורמות לימודיות כמו "שיעור", "הרצאה", "הקרנה", "נקודת מפגש" או "סדנה". אלה פתוחים להשתתפות הקהל הרחב.

התערוכה בשיתוף המדרשה לאמנות, המכללה האקדמית בית ברל; בחסות הקרן על שם מלכה וג'ייקוב גולדפרב; בסיוע פעילים ניהול תיקי השקעות; ובתמיכת עו"ד טל בנד, גלריה גבעון, פרופ' יוסף וגאולה גורני וסטפני זלצר.

אירוע פתיחה: 1.12.16 בשעה 20:00
ביתן הלנה רובינשטיין, שד' תרס"ט 6, תל אביב
נעילה: 31.12.16


לאירועים נוספים במדרשה


 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*