כניסה

בפרוס שנת הלימודים האקדמית תשע"ט התחדשנו בשני מבנים

בפרוס שנת הלימודים האקדמית תשע"ט התחדשה המכללה בשני מבנים: מבנה כיתות חרוב 801 בתכנונו של האדריכל יואל דבוריאנסקי, ממוקם בתחילת השדרה המעוצבת המובילה אל הכניסה הראשית למכללה, ומבנה ורד 602 בתכנונו ועיצובו של האדריכל יובל קדמון, הממוקם בקצה הצפון מזרחי של ציר התנועה המרכזי במכללה.

מבנה כיתות חרוב 801 הוא מבנה חדש שתוכנן כסביבת הוראה ולמידה חדשנית. המבנה כולל שני אולמות להרצאות פרונטאליות הכוללים כ-110 מושבים. בנוסף, כולל המבנה שני מרחבי הוראה ולמידה גמישים שבהם הוצב ריהוט דינמי וגמיש המאפשר מגוון שיטות הוראה ולמידה לכלל הפקולטות במכללה. בכל הכיתות שולבו אמצעי הקרנה וציוד אורקולי מתקדם. כמו כן, בלובי המודרני של המבנה עוצבו דמויות מופת מתחומי הפילוסופיה של החינוך, החברה והתרבות במגוון חוצה תרבויות ומגדרים. לרווחת הסטודנטים עוצב מרחב למידה פתוח משולב במטבחון ובאפשרויות כיבוד והזנה.

מבנה הכיתות ממוקם בתחילת השדרה המעוצבת והמוארת שחודשה והורחבה בקיץ זה תוך ביצוע הטמנת תשתיות החשמל והתקשורת ושיפור הנראות אמצעי ההכוונה והשילוט והסדרת הנגישות בציר מרכזי זה. 

בקצה הצפון מזרחי של ציר התנועה המרכזי נמצא מבנה ורד 602 שעבר שיפוץ ושדרוג משמעותי בשנה האחרונה. במבנה 20 כיתות במגוון גדלים וסוגים, מכיתות קטנות גמישות עם ריהוט חדשני ועד כיתות גדולות עם שולחנות קבועים ושלוש מעבדות מחשבים חדשות.

בנוסף, הוקם מרחב למידה לרווחת הסטודנטים והסגל, שבו 15 מחשבים וכן מרחבי עבודה קבוצתיים פתוחים וסגורים. במבנה פועלת קפטריה מעוצבת, ובקומה העליונה הוקמה מרפסת נופית המשקיפה אל הנוף הירוק סביב.

בחלל המרכזי – האטריום, שולבו רכיבי ריהוט גמיש ומעוצב, וכן כורסאות ישיבה נוחות. בשני המבנים החדשים שודרג מערך התקשורת והותקנו מערכות חדישות המבוססות על סיבים אופטיים מכל עמדת קצה ועד רכזת התקשורת בחדר השרתים המרכזי. 

ההשקעה במבנים החדשים היא חלק ממדיניות הנהלת המכללה ליצירת סביבות עבודה חדשניות ללמידה והוראה לסטודנטים ולסגל.

הניהול האופרטיבי של הפרויקטים על כלל מרכיביהם (תכנון, בינוי, פיתוח נופי, תקשורת ומחשבים, ציוד אורקולי, שילוט והכוונה, ריהוט ורכש) בוצע על ידי אגף רכש ותפעול ואגף מערכות מידע בסיוע של מגוון רחב של יועצים ומומחים חיצוניים.

לצורך תחזוקה והפעלה שוטפת של המבנים וכן סיוע לסגל ולסטודנטים, הוקם צוות בראשותו של מקסים ימלננקו הכולל טכנאי לציוד האורקולי עמירם עם שלם, ואיש תחזוקה/חשמלאי עזרא אביזוהר. 

תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*