כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > על המכללה > על אודותינו > כתבות ומאמרים > ניוזלטר - מה קורה במכללה @ברל > גיליון 52, אוקטובר 2018 > קידום מיומנויות הדיבור בשיעורי אנגלית באמצעות ההצגה "כובעים למכירה"

קידום מיומנויות הדיבור בשיעורי אנגלית באמצעות ההצגה "כובעים למכירה"

הסטודנטית אליסה דהן מתוכנית המצוינים בשנה ב', הובילה את הצגת סיפור הילדים הידוע "כובעים למכירה" בשפה האנגלית על מנת לעודד את כישורי השפה המדוברת בקרב תלמידי כיתה ד'. הפרויקט שנעשה בשיתוף המורה המנחה גב' שאול מיטל, והמדריכה הפדגוגית גב' אייבל קארן, בוצע בבית הספר "בר אילן" בכפר יונה, וזכה להצלחה רבה.

עידוד ההתפתחות של כישורי השפה המדוברת הוא אחת המטרות העיקריות של תכנית הלימודים באנגלית בבית הספר היסודי. במסגרת העלאת ההצגה הותאם סיפור הילדים הידוע לתלמידי כיתה ד', וכל אחד מהתלמידים זכה לקבל תפקיד בהצגה. בהמשך, הועלתה ההצגה בפני תלמידי בית הספר, הורים, ואורחים נוספים ממשרד החינוך ומעיריית כפר יונה. בתום ההצגה העניקה גב' גלעם חגית, מנהלת בית הספר, תעודות הוקרה לאליסה דהן וגב' מיטל שאול, והודיעה כי היא מצפה להמשיך במסורת שבה התלמידים יעלו הצגה באנגלית בשיתוף עם צוות המכללה האקדמית בית ברל, גם בשנה הבאה. 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*