כניסה

פרויקט הוראה ולמידה ניידת – מעכשיו גם במסלול לאנגלית

קארן אייבל מהפקולטה לחינוך במסלול אנגלית, הצטרפה לפרויקט הוראה ולמידה ניידת, המתקיים זו השנה החמישית במסגרת פעילות היחידה האקדמית לתקשוב. קארן החלה בשילוב אייפדים בקורס "הוראת רכישת אנגלית בשפה זרה בבתי ספר יסודיים" ומשם המשיכה לקורסים נוספים. הסטודנטים שיתפו פעולה ואף שילבו בהמשך את הלמידה הניידת בבתי הספר, כדוגמת פרויקט הסיכום ברוח "המרוץ למיליון" שהתקיים בבית ספר "עמל" בכפר יונה ובו שולבו הנושאים והמיומנויות שרכשו התלמידים באנגלית.

מרצים וסטודנטים המשתתפים בפרויקט הוראה ולמידה ניידת, שואלים אייפדים לתקופה של סמסטר או יותר ומשלבים אותם בתהליך ההוראה והלמידה. היחידה האקדמית לתקשוב מלווה את המרצים, בתהליך תכנון השיעורים ובתמיכה טכנית בזמן השיעור.

קארן החלה בשילוב אייפדים בקורס "הוראת רכישת אנגלית בשפה זרה בבתי ספר יסודיים". תהליך ההטמעה החל במפגשים פרטניים קבועים שנמשכו לאורך כל השנה, עם נעמה ישראלי מהיחידה האקדמית לתקשוב. במפגשים אלו ניבנו מערכי השיעור והאייפדים שולבו במקומות בהם נכרה תרומתם. כתוצאה מתהליך זה מבנה הקורס השתנה והפך את הלמידה של הסטודנטים לפעילה, לשיתופית ולמשמעותית. קארן מתארת שינוי בתפיסת ההוראה שלה, ומסע שבתחילה היה מאתגר אך עם הזמן הפך ידידותי ותפס נתח מכובד בשיעורים ובסדנאות שלה, והמשיך גם לקורסים נוספים.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*