כניסה

פותחים שנה - תשע"ט

פתיחת שנת לימודים חדשה היא תמיד מרגשת, עם ההכנות, הסידורים והחזרה המבורכת לשגרה. אלפי סטודנטים ותיקים וחדשים הגיעו לשערי המכללה כדי למצוא את מקומם במסגרת האקדמית. וכמו בכל שנה, צוות המכללה קיבל אותם בזרועות פתוחות ובחיוך רחב וסייע להם למצוא את מקומם במהרה, החל מאפליקציית הניווט אשר הוטמעה באפליקציית המכללה ומסייעת לסטודנטים להגיע מכיתה לכיתה, וכן בעמדות ההכוונה הפזורות ברחבי המכללה בהם זכו הסטודנטים להכוונה ולפינוק מתוק.

כמו כן, השנה ערכנו פעילות צילום ייחודית ברחבת הספרייה שמטרתה הייתה לחבר בין הסטודנטים והסגל על ידי יצירת תמונה פנורמית פרחונית ואופטימית במיוחד: יצירת תמונת שרשרת שבה כולם אוחזים בפרחים שחולקו לעוברים ולשבים.

רוח ההתחדשות אשר נושבת במכללה הגיעה לשיאה עם השקתם המבנים החדשים במכללה. המכללה האקדמית בית ברל מתחדשת בשנת הלימודים תשע"ט בשני בניינים שעוצבו כדי לקדם את החדשנות האקדמית והפדגוגית שלה. במבנים אלה נמצאות סביבות הוראה ולמידה כמו כיתות גמישות ריהוט, מרחבי עבודה בדגם we work לסטודנטים, מעבדות ממוחשבות, אולמות הרצאה מאובזרים בטכנולוגיה וריהוט בגדלים וסידורי ישיבה שונים, חללים פתוחים, אזורי לימוד שמתחברים לחוץ ועוד. סביבות אלה מדגישות את הלמידה האקטיבית והמעורבת של הסטודנטים, ותומכות בתהליכים שהמכללה מובילה בשנים האחרונות לקידום למידה בהתאם למאפייני המאה ה-21, כמו פתרון בעיות, עבודת צוות, למידת חקר, כיתה הפוכה ולמידה מרחוק.

אנו מודים לכל מי שלקח חלק בשבוע הפתיחה ומאחלים בהצלחה לאלפי הסטודנטים במכללה.

שנה מוצלחת לכולם!

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*