כניסה

אירוע וידאו של המדרשה באוזן בר בתל אביב

​אירוע וידאו שהתקיים באוזן בר בתחילת חודש ספטמבר, העניק הזדמנות מיוחדת להכיר עבודות וידאו נבחרות של מרצים בפקולטה לאמנויות - המדרשה, ממיטב האמנים בישראל, שזכו גם להכרה בינלאומית, בהם גיא בן נר, אהד פישוף, בועז ארד ואחרים.

גיא בן נר: האמן גיא בן נר נחשב לסיפור הצלחה מטאורי עם עבודות וידאו שמעבדות מחדש יצירות מופת קולנועיות וספרותיות. באירוע הוצגה עבודתו ״שמות זרים״.

רועי רוזן: העבודה "הווידויים״ של האמן והמרצה פרופ׳ רועי רוזן, מושפעת בין השאר מיהדות, נאציזם, פורנוגרפיה והיסטוריה של אמנות, ועוסקות בכפילויות ובמשבר זהות בעידן הפוסטמודרני.
 אהד פישוף: הוא אמן ומוסיקאי היוצר במגוון תחומים רחב הכולל סאונד, מחול, וידאו, פרפורמנס וכתיבה. אהד הציג באירוע את העבודה ADR המשותפת לו ולרקדנית נועה צוק.
בועז ארד: הציג עבודת וידאו חדשה המתעדת קשר שלו עם עורבת. ארד, שמשמש גם כאוצר גלריית המדרשה בתל אביב, מציג בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות רבות בישראל ובעולם, ויוצר באמצעות פיסול, וידיאו, ציור, רישום וצילום.
רותי סלע: אוצרת תכנית הערב ומרכזת לימודי הווידאו במדרשה. עבודותיה הוצגו בתערוכות כגון הביאנלה באיסטנבול, תורכיה, הביאנלה באוסטריה, הטייט מודרן בלונדון, בריטניה, הלודוויג בבודפשט, הונגריה, ה-HKW בברלין, גרמניה ועוד.

בן הגרי: הציג את עבודתו ״a vegetable talks back at you״ שבה רואים מוזיקאי מנגן בירקות.
ורד ניסים: יצירותיה נוגעות ובוחנות קטבים בזהות, מגדרים, ומעמד חברתי-כלכלי דרך המרחב האישי. החומרים הם שילוב של ביוגרפיה אישית וכללית חברתית יחד עם מוטיבים מסיפורי אגדה ופנטזיה.
מלכי טסלר: הציגה את העבודה ״צביטה״, שבה המצלמה משמשת כמתעדת פעולות פרפורמטיביות במרחב הציבורי, שם היא יוצרת סיטואציות מתגרות אשר מפעילות עוברי אורח ובוחנת באמצעותן גבולות של התנהגויות חברתיות שגורות.


 

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*