כניסה

דברי דקאן הפקולטה

מועמדים ומועמדות יקרים,

רגע הבחירה במוסד לימודים אקדמי בתחום האמנות הוא צומת מכריע ומרגש, לא רק בשל ההחלטה אילו מיומנויות וידע תרצו לרכוש, אלא גם ובעיקר בשל ההשפעה שיש לו על השאלה איזה סוג של אנשים יוצרים, חושבים ומשפיעים תרצו להיות. במהלך חייו של אמן זהו רגע משמעותי באופן מיוחד.

כמי שלמד במדרשה לאמנות וגם שימש בה כמרצה שנים רבות אני רוצה להבטיח לכם, מתוך אחריות והיכרות מעמיקה עם המקום, חוויית לימודים מרתקת ומטלטלת, נעימה ונדיבה, מפתיעה ורצופת אתגרים.
אני יכול רק להתקנא במפגש הצפוי לכם עם האנשים הייחודיים, המקוריים והמרשימים כל כך הנמנים עם סגל המרצים במדרשה. אלו הם אנשים שהרחיבו את דעתי, הסעירו את מחשבתי וממשיכים לעשות זאת גם היום, והם מחכים לכם, מתוך עניין והתרגשות רבה, בציפייה לדיאלוג דינמי ופורה.

בהצטרפותכם למדרשה תהפכו לחלק ממסורת מפוארת של יוצרים שלמדו בה והפכו לדמויות מפתח בעולם האמנות והתרבות בארץ ובעולם. אני מזמין אתכם להצטרף אל המסורת הזו, וגם לאתגר אותה, לערער עליה, להתריס כנגדה ולעצב יחד איתנו את חוויית לימודיכם ואת תפיסת עולמכם האמנותית והתרבותית.

המדרשה היא מקום תובעני, שמציב בפני הבאים בשעריו אתגרים רציניים והזדמנויות מסעירות. בצד השאיפה למצוינות זהו מקום שמקדש גם את הקשב והכבוד הרב לסטודנט ואת הערבות ההדדית הקושרת אנשים שיש להם עניין משותף אמיתי ביצירה אמנותית ומעורבות בתרבות.

אנחנו מצפים לכם.

שלכם,
דורון רבינא
דקאן הפקולטה בשנים 2009 - 2014

 

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.