כניסה

MessMedia6 - אמנות דיגיטלית בכפר סבא

אירוע MessMedia6, אירוע אמנות רב-תחומי העוסק בתרבות הדיגיטלית יתקיים בכפר סבא במתחם קרית ספיר ובמדרחוב ירושלים בתאריכים 2-1 באוגוסט. האירוע המיועד למשפחות, צעירים ושוחרי אמנות, יכלול תערוכת אמנות של תלמידי המדרשה, הרצאות בנושא מדיה חדשה ותרבות היומיום, התנסות במשחקי מחשב חדשים, הופעות רוק ומוזיקה אלקטרונית והפעלות אינטראקטיביות on location.

 

MessMedia6 המציף את שילובה של התרבות הדיגיטלית בשדה האמנות הפלסטית. במסגרת האירוע, יוכלו המבקרים להתרשם ממגוון רחב של עבודות אקספרימנטליות של הסטודנטים בתכניות השונות (אמנות פלסטית, קולנוע, עיצוב ופיתוח משחקים, במדיה החדשה), להקשיב להרצאות בנושא מדיה חדשה ותרבות היומיום, לשחק במשחקי מחשב חדשים, להפעיל דמויות אווטאר ולהרקיד אותן בתחרות ריקודים, לצפות בהופעות רוק ומוזיקה אלקטרונית, להגיב בזמן אמיתי על הנעשה ולצפות בתגובות המבקרים האחרים, ולהשתתף בהפעלות אינטראקטיביות on location, עם בירה ביד (או בלי).

 

"השילוב בין מדיה חדשה לשדה האמנות הפלסטית, מרחיב לאין שיעור את תחומי העיסוק המסורתיים של שדה האמנות כמו ציור, פיסול, צילום ווידיאו, הרחבה שהיא עדיין בהתהוות והגדרה", מסבירה אלונה פרידברג, המנהלת האמנותית ואוצרת האירוע. פרידברג מסבירה כי "אחד היתרונות של פעולה במרחב מתגבש, הוא חוסר במתווים קודמים, חופש להתנסות, לחפש ולעצב גבולות".  

אמנות זמינה בגובה העיניים

עיריית כפר סבא מארחת לראשונה את האירוע שהתקיים בחמש השנים האחרונות בבית הספר לאמנות - המדרשה, במכללה האקדמית בית ברל. יהודה בן חמו, ראש העיר כפר סבא, גאה לספר כי "מדובר באירוע אמנותי ממדרגה ראשונה, שבו סטודנטים מוכשרים הופכים את האמנות הדיגיטלית העכשווית לאמנות זמינה בגובה העיניים לכל חובב אמנות". בן חמו בטוח כי "שני הערבים הקסומים יהפכו את רחובותיה של העיר כפר סבא לבד קנבס וירטואלי". 

 

לבלוג MessMedia6

אירועי מוזיקה

יום ד' 1/8

החל מהשעה 19:00 DJ גלריה 29 – מסיבה אלקטרונית. 

 

יום ה' 2/8

20:00 - ליאת דניאלי ויעל מאירי - מופע אימפרוביזציה אלקטרונית של מילים וסאונד.

21:00 - Seven Morgues - מופע אינדסטריאל פרוגרסיב בביצוע ההרכב המעולה של אורן בן יוסף, אריה קישון, ירון אלוש, תומר יעקובי וזיו סלומון.

22:00 - מסילת ישרים - עופר טיסר במופע Hip Hop.

הרצאות

20:00 - הרצאה של עו"ד ד"ר נמרוד קוזלובסקי, תרבות דיגיטלית ומחאה. בנוסף, יתקיימו שתי הרצאות לקהל הרחב מפי דוברים ממובילי חקר ההשפעה של המהפכה הדיגיטלית על היומיום העכשווי. 

 

הכניסה לכל האירועים חופשית

 

לאירועMessMedia  בפייסבוק
לסרטון לקראת
 האירוע
לדף האירוע באתר המכללה

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*