כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

לימודי תעודה באמנות


​​לימודי תעודה באמנות מיועדים למי שמעוניין להתרכז ולהקדיש את כל זמנו ללימודי אמנות. הלימודים נמשכים 4 שנים והם מכשירים את התלמיד לקראת היותו אמן-יוצר בתחומים שונים של האמנות החזותית. התכנית ללימודי תעודה באמנות מתחשבת בעובדה, שתקופת שהותו של התלמיד בין כותלי המדרשה היא גם תקופה של תהליכי הבשלה רגשיים לקראת היותו אמן. בתקופה זו הוא מקיים יחסי גומלין עם סטודנטים אחרים העוברים תהליך דומה ועם אמנים-מורים ותיקים. 
המורים בתכנית הם אמנים פעילים ובולטים באמנות הישראלית בעלי תפיסות שונות ודרכי עבודה נבדלות המאפשרות לסטודנט לגבש את עמדתו, תפיסת עולמו ודרכו באמנות. 

תכנית הלימודים

​התכנית ללימודי תעודה באמנות מציעה דרכי למידה מגוונות, בהן עבודה מעשית בכיתה בהדרכת מורה, עבודה עצמאית בבית או בסדנאות המדרשה, שיעורי ניתוח וביקורת עבודות, הרצאות עיוניות, דיונים בתיאוריה של האמנות וקריאת טקסטים. הלימודים העיוניים מהווים בסיס להבנת האמנות. מטרתם לפתח רגישות, סקרנות וחשיבה עצמית, להקנות מידע על השינויים בתפיסת האמנות והאמן ולעקוב אחר התהליכים החברתיים והתרבותיים במהלך ההיסטוריה.  

תחומי הלימוד

התמחות באמנות

במהלך הלימודים, ובמיוחד בשנים המתקדמות, יכול כל סטודנט לבחור תחום התמחות מבין המקצועות הבאים: 
בשלב מתקדם של לימודיו התלמיד מציג תערוכה שעומדת לדיון וביקורת משותפת על ידי מורי המדרשה ואורחים מבחוץ ונערכת בפני כלל התלמידים.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*