כניסה

 

 

מה חדש במדרשה

 

 

ברכות לשחר רוזן על זכייתו בפרס התסריט הטוב ביותרhttps://www.beitberl.ac.il/about/news/Pages/shahar-rozen.aspxברכות לשחר רוזן על זכייתו בפרס התסריט הטוב ביותרשחר רוזן, מרצה לבימוי שחקנים במחלקה לקולנוע, זכה בפרס "התסריט הטוב ביותר" בפסטיבל הסרטים PÖFF, שבטאלין עם סרטו "ברווזים - אגדה אורבנית".
הפקולטה לאמנויות - המדרשה מברכת את בוגריה ומרציה זוכי קרן ארטיסhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/artis.aspxהפקולטה לאמנויות - המדרשה מברכת את בוגריה ומרציה זוכי קרן ארטיסרועי רוזן | אורית ישי | בן הגרי | הילה לביב | עפרי כנעני
מכינות בפסיכולוגיה לקראת לימודי תואר שני בטיפול באמנויותhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/maslulim/ma/tipul/Pages/mehina-winter.aspxמכינות בפסיכולוגיה לקראת לימודי תואר שני בטיפול באמנויותרוצים להירשם ללימודים בתכנית היוקרתית לתואר שני בטיפול באמנויות? זו ההזדמנות שלכם לעבור את קורסי ההשלמה.
פרויקט אמנותי קהילתיhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/art-kehila.aspxפרויקט אמנותי קהילתיבסוף סמסטר ב' תשפ"ב התקיים פרויקט אמנותי קהילתי, בשיתוף פעולה עם בית הספר ביאליק-רוגוזין בתל אביב.
ברכות לאור וייסברג ואיתמר אלקלעי - בוגרי המחלקה לקולנוע במדרשהhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/or-itamar.aspxברכות לאור וייסברג ואיתמר אלקלעי - בוגרי המחלקה לקולנוע במדרשההמכללה האקדמית בית ברל גאה בהישג האדיר של שניים מבוגרי המחלקה לקולנוע במדרשה, הפקולטה לאמנות, בטקס חלוקת הפרסים של פסטיבל הסרטים דוקאביב.
האירוע השני של "הפקולטה" - מרכז תרבות ויזואלית של המדרשה היה מרגש ומוצלח מאודhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/or-2.aspxהאירוע השני של "הפקולטה" - מרכז תרבות ויזואלית של המדרשה היה מרגש ומוצלח מאודעם 200 איש בקהל שצפו בסרט העוצמתי של קרן ידעיה - "אור", אשר זכה בפרס מצלמת הזהב בפסטיבל קאן, בפרס אופיר ובמקום הראשון בפסטיבל ירושלים.
הצלחה אדירה לאירוע ההשקה של "הפקולטה" | מרכז לתרבות ויזואלית במכללה האקדמית בית ברלhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/hashaka-popolo.aspxהצלחה אדירה לאירוע ההשקה של "הפקולטה" | מרכז לתרבות ויזואלית במכללה האקדמית בית ברלהקרנת הסרט "אוונטי פופולו" התקיימה בתאריך 2/3/22 והייתה מלאה עד אפס מקום בסטודנטים, מרצים ושכנים מכל היישובים והערים שמסביב למכללה.
תערוכה וירטואלית - תמרוני השראה דוקומנטריתhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/vir-ex.aspxתערוכה וירטואלית - תמרוני השראה דוקומנטריתהמחלקה לקולנוע, בפקולטה לאמנויות המדרשה, שמחה וגאה להזמין כל אחד ואחת מכם/ן לסיור בתערוכה וירטואלית, פרי עבודתם של תלמידי שנה ב' בקורס "מודלים של השראה בקולנוע הדוקומנטרי" בהנחייתו של פרופ' דן גבע.
סדנת אמנות חזותית לקראת לימודי תואר שני בטיפול באמצעות אמנויותhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/maslulim/ma/tipul/Pages/mehina_sim.aspxסדנת אמנות חזותית לקראת לימודי תואר שני בטיפול באמצעות אמנויות​​​​​​רוצים להירשם ללימודים בתכנית היוקרתית לתואר שני בטיפול באמנויות M.A.A.T? זו ההזדמנות שלכם לעבור את סדנת האמנות לקראת הלימודים במדרשה - פקולטה לאמנויות, המקום המקצועי והמוביל בתחום.
ברכות לד"ר עידית טבת, מרצה בתואר השני לטיפול באמנות, על פרסום מחקרה בספר "אמת מארץ תצמח"https://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/idit-t.aspxברכות לד"ר עידית טבת, מרצה בתואר השני לטיפול באמנות, על פרסום מחקרה בספר "אמת מארץ תצמח"הספר, בעריכתם של פרופ' אשר שקדי וד"ר חיים וינברג, הושק בשיתוף פעולה עם התכנית לתואר שני בטיפול באמנות, התכנית לפסיכותרפיה קבוצתית אנליטית באמצעות אמנות, ומעבדת המחקר "חומרי אמנות וחומרי נפש",
מסיבת פתיחת שנה לתלמידי ומורי המחלקה לקולנועhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/cinema-p.aspxמסיבת פתיחת שנה לתלמידי ומורי המחלקה לקולנועביום רביעי 27/10/21 התקיימה מסיבת פתיחת שנה מרגשת ומעניינת לתלמידי ומורי המחלקה לקולנוע בכפר ידידיה, שם אירחה אותנו אימו של ראש המחלקה לקולנוע החדש - ברק הימן.
שחר טנא ועידו מרום בוגרי המחלקה לקולנוע זכו במענק אונליין בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפהhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/dudes.aspxשחר טנא ועידו מרום בוגרי המחלקה לקולנוע זכו במענק אונליין בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפהברכות! במהלך תחרות הפיצ'ינה לסרטי גמר עלילתיים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה שחר טנא ועידו מרום זכו במענק אונליין
ברכות לרגל צאתו לאור של ספרו החדש של פרופסור דן גבעhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/geva-book.aspxברכות לרגל צאתו לאור של ספרו החדש של פרופסור דן גבעבימים אלו יוצא לאור הכרך הראשון בטרילוגיית הספרים: "היסטוריה פילוסופית של הדוקומנטרי 1895-2022" מאת פרופסור דן גבע.
הסרט פול טאנק | FULL TANK בבימויה של שרי סלמן בוגרת המחלקה לקולנוע בהקרנת הבכורה בפסטיבל Nevada City Film Festivalhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/FULL-TANK.aspxהסרט פול טאנק | FULL TANK בבימויה של שרי סלמן בוגרת המחלקה לקולנוע בהקרנת הבכורה בפסטיבל Nevada City Film Festivalהסרט מתחרה בשתי קטגוריות 🎬 התסריט הטוב ביותר 🎬הסרט הטוב ביותר
ברכות לאנה סומרשף על השתתפותה בפסטיבל הבינלאומי לקולנוע בירושליםhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/ana-s.aspxברכות לאנה סומרשף על השתתפותה בפסטיבל הבינלאומי לקולנוע בירושליםבין הסרטים הנהדרים אשר יוקרנו בפסטיבל אפשר למצוא את הסרט "אשת חייל" בבימויה של אנה סומרשף המלמדת אצלנו במחלקה לקולנוע.

תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*