כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > תוכניות לימודים > פקולטות > הפקולטה לאמנויות - המדרשה > חדשות ואירועים > חדשות > המחלקה לקולנוע גאה לבשר על הישגים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה

 

 

פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

המחלקה לקולנוע גאה לבשר על הישגים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה

ברכות לבוגרי המחלקה שי בלנק ואסף סבן!


המחלקה לקולנוע גאה לבשר על זכייתו של מאיר סרט הגמר של בוגר המחלקה שי בלנק בפרס סרט הסטודנטים הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה.
הסרט שהשתתף בתחרות "הקולנוע הישראלי הקצר" במסגרת הפסטיבל הוכרז כזוכה בטקס חלוקת הפרסים שנערך ביום חמישי, 12.10.17.
הפרס הינו מענק של קרן גשר לקולנוע רב תרבותי.
מנימוקי השופטים: "הסרט מעז להישיר מבט למציאות שרובנו מנסים להדחיק ואינו ממצמץ לרגע. זוהי יצירה מינימליסטית, חמורת מבע, מורכבת ורגישה מאד".
תקציר הסרט: מאיר, סניטר בבית אבות סיעודי, נאלץ להתמודד לראשונה עם שאלות קשות המתעוררות בעקבות תלונה על פגיעה במטופלת שלו.

צילום: גלית רוזן
המחלקה לקולנוע גאה לבשר על זכייתו של הסרט בית בגליל, סרטו הארוך הראשון של בוגר המחלקה אסף סבן כזוכה בפרס התסריט בשיתוף איגוד התסריטאים בסך 10,000 ש"ח.

מנימוקי השופטים: "הפרס מוענק לאסף סבן על התסריט הרגיש והרהוט, בו הוא בונה עולם אמין ומוכר אך ייחודי. בתסריט דמויות עגולות וישראליות כל כך מצד אחד, אך אוניברסאליות לא פחות. ניכרת אהבה רבה לדמויות, סלחנות וחמלה".
תקציר: הזוגיות של גילי ויערה נקלעת למשבר על רקע החלטתם לעזוב את העיר ולבנות בית ביישוב קהילתי בגליל. בעוד בית חלומותיהם נבנה ומתגשם במציאות, הרעיון של ביתם המשותף הולך ומתערער ויסודות הזוגיות שלהם הולכים ונסדקים.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*