כניסה

צ'ינה פורטה 2016, סינמטק תל אביב, 29/3

 

Cine Forte, אירוע ההקרנות של המחלקה לקולנוע, מתקיים השנה זו הפעם העשירית, ויוצגו בו בהקרנת בכורה סרטי הגמר של בוגרי המחלקה, לצד סרטי אמצע של הסטודנטיות והסטודנטים. השנה נארח באירוע את אנדריאה ווינק, מנהלת exground filmfest בוויסבאדן, גרמניה, שתציג תכנית של סרטים קצרים שזכו בפסטיבל האחרון שננעל בנובמבר.

 

CINE FORTE 10 - יום הקרנות בסינמטק תל אביב, 1/4

מתחילת שנת 2016 השתתפו סרטי המחלקה בכעשרים ושישה אירועים בינלאומיים וזכו בפרסים בתחרויות חשובות. שישה סרטים חדשים הוקרנו בבכורות עולמיות ועוד למעלה מעשרה סרטים משנים קודמות המשיכו בהצלחה את דרכם לאקרנים ולקהלים ברחבי הארץ והעולם.

הסרט אסור לשחק באוכל בבימויו של דניאל רימון זכה בפרס הסרט הקצר הזר הטוב ביותר בפסטיבל World Horror Film Festival 2016 ביוטה, ארה"ב. אביונה בבימויו של שגב שאו השתתף  בתחרות הסטודנטים של הפסטיבל הבינלאומי והיוקרתי לקולנוע בסן סבסטיאן, ספרד. לאף אחד אסור להיות פה בבימויו של צור אביגד זכה בפרס התסריט הטוב ביותר בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים, ת"א. טיפה בבימויו של יותם קניספל זכה בפרס הסרט העלילתי הטוב ביותר בפסטיבל Kinofest International Digital Film Festival בבוקרשט, רומניה.

פרטי האירוע
מארגן האירוע
הפקולטה לאמנויות - המדרשה, המכללה האקדמית בית ברל
תאריך
29/03/2016
שעת האירוע
מקום האירוע
סינמטק תל אביב, רחוב הארבעה 5
עלות
מידע נוסף
טלפון
דואר אלקטרוני
אתר אינטרנט
 
אתר אינטרנט
אתר אינטרנט
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*