כניסה

ביקורה של אונדי טימונר במחלקה לקולנוע, 24/5

ביום שלישי, 24.5.16 בבוקר ייערך ביקור של היוצרת הדוקומנטרית אונדי טימונר, מהבמאיות הדוקומנטריות הפוריות והמדוברות בארה"ב, במחלקה לקולנוע של המדרשה לאמנות במכללה האקדמית בית ברל. טימונר היא אורחת המחלקה לקולנוע ופסטיבל דוקאביב.
במהלך ביקורה תערוך אונדי כיתת אמן לסטודנטים של המחלקה לקולנוע.
 
10:00- הקרנת סרטה של אונדי טימונר "We live in public" לסטודנטים לקולנוע.
תקציר: דוקומנטרי. סיפורו של ג'וש האריס, גאון מחשבים אשר ראה את הנולד כמה וכמה שנים לפני שידורי האח הגדול בפריים טיים. האריס שידר און-ליין את הניסוי "אנחנו חיים בפומבי". הסרט עוסק בהשפעת הרשת והמדיה על האינטראקציה האנושית, דרך נקודת מבטו של איש החזון וחלוץ האינטרנט ג'וש האריס. האריס, שנחשב  לאחד מאבות סצינת האינטרנט בניו-יורק בשנות ה-90, נודע במסיבות המטורפות שלו, כמו גם בחידושים ובהמצאות שלו - הצ'אטים, הסטרימינג אודיו, רשת הטלוויזיה המקוונת הראשונה. בין הייתר יצר ניסוי אנושי בו "כלא" עשרות אנשים במרתף ובו עשרות מצלמות אשר תיעדו את מעשיהם במשך 24 שעות ביממה ללא צנזורה. זוכה פרס השופטים - סאנדנס 2009.

 11:30-13:00- כיתת אמן של אונדי טימונר עם הסטודנטים של המחלקה בעקבות הצפייה בסרט. במהלך הסדנה ייחשפו הסטודנטים לנבכי יצירתה הדוקומנטרית של טימונר, ידונו על הגבול הדק שבין יצירת אמנות חסרת גבולות לפרובוקציה וייחשפו לשאלות של אתיות ומוסר.

פרטי האירוע
מארגן האירוע
המחלקה לקולנוע
תאריך
24/05/2016
שעת האירוע
מקום האירוע
עלות
מידע נוסף
טלפון
דואר אלקטרוני
אתר אינטרנט
 
אתר אינטרנט
אתר אינטרנט
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*