כניסה

 

 

תערוכת בוגרים - התכנית ללימודי המשך באמנות

"תרגילי גמישות":
אנטון אברמוב / בצלאל בן חיים / קרן דולין  / דפנה טלמון / חנה מנהיימר / לילך מרקמן / כרמית חסין נצחון / אבנר פינצ'ובר / משה רואס.
אוצרת: נוגה דוידסון
​​​​​​​​​ 
התערוכה תבקש לחשוב מחדש על פורמט תערוכת הבוגרים כתערוכה קבוצתית הממוקדת בהצבות, ביחסן לחלל וביחסן זו לזו. חלל התערוכה ישאר כחלל פתוח ללא תוספת חוצצים, בתוכו כל תלמיד יציג עבודה מרכזית אחת לצד עבודות נוספות אשר יזלגו בין האחת לשנייה. 

מסגרת התערוכה תבקש להתייחס אל ההצבה הקבוצתית כמשל לאינטראקציה ותקשורת בין אנשים - היא רואה את רגע התערוכה כחלק מרצף של עשייה של כל אחד מהאמנים, כנקודה אחת בלבד מתוך המסע האישי של האמנים וכהזדמנות להתכנס יחד. פורמט התערוכה הוא לפיכך הזדמנות לבדוק את תהליך העבודה האישי של כל אמן בתוך קונסטלציה של חלל, של מפגש עם עבודות אמנים אחרים ושל מפגש עם קהל. 

סביבת העבודה המשותפת תתבסס על עקרונות המשחק החופשי בחלל, ההתנסות, ההנאה ושחרור הרסן. זוהי עמדה אשר מבקשת להעמיד את הניסיוניות ואת המוכנות לצאת מתוך גבולות העצמי כחלק מהותי מהפרקטיקה היצירתית. בית הספר לאמנות ​הוא מסגרת ייחודית בתוכה יכול האמן להתנסות בתרגילים ובפרקטיקות יצירה ומחשבה שונות ולהפגש עם אנשים ויוצרים אחרים. במובן זה, תערוכת גמר זו מבקשת להוות מעין חגיגת פינאלה לאקספרמנטליות המתאפשרת בבית ספר ללימודי אמנות והיא יותר מהכל, תרגיל נוסף בין סך כל התרגילים שהתנסו בהם התלמידים לאורך תקופת לימודיהם. 

לאתר התערוכה לחצו כאן​


 

 

 
פרטי האירוע
מארגן האירוע
תאריך
28/07/2018
שעת האירוע
20:00
מקום האירוע
הירקון 19, תל אביב
עלות
הכניסה חופשית
מידע נוסף
טלפון
דואר אלקטרוני
אתר אינטרנט
 
אתר אינטרנט
אתר אינטרנט

 עבודות מהתערוכה

בצלאל בן חיים
דפנה
לילך מרקמן
Anton Avramov, The Event
Avner Pinchover - Chairs - Still from Video - for PR
Bezalel Ben Haim
Carmit Hassine
Carmit Hassine1
Chana Manheimer
home-instant
installation
installation1
lali-says
Moshe Roas
דפנה טלמון
אנטון אברמוב 2
אנטון אברמוב
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*