כניסה

חלון לטיפול ומחקר | הרצאתה של חן גלבוע איינהורן

הרצאתה של חן גלבוע איינהורן, מטפלת באמצעות אמנות חזותית, בוגרת המחלקה לטיפול באמנות בפקולטה לאמנויות | "השור בגהה - עבודה קבוצתית באמצעות אמנות קהילתית".
הרצאה באורך 45 דקות ואחריה דיון עם הקהל.
יום שלישי ה-10 בינואר בשעה 20:00.
 
חן גלבוע איינהורן, מטפלת באמצעות אומנות חזותית (M.A), בוגרת המחלקה לטיפול באמנות במכללה האקדמית בית ברל ואדריכלית. עובדת במחלקת אשפוז יום ילדים ונוער בבית החולים גהה ובמרכז טיפולי מאו"ר בחולון. עובדת עם נוער בטיפול קבוצתי באמצעות אמנות קהילתית ובאמצעות צילום.

תקציר
פרויקט "פסל השור" התקיים במחלקת אשפוז יום נוער בביה"ח גהה במסגרת טיפול קבוצתי באמצעות אמנות קהילתית לקבוצת הבוגרים (גילאים 21-14), ומבוסס על המודל הפנטגונלי (Honig, 2014) הנלמד בתכנית לפסיכותרפיה קבוצתית אנאליטית באמצעות אמנות במחלקה לטיפול באמנות בבית ברל. מודל המתייחס למרחב כקודקוד במרחב הפוטנציאלי של הקבוצה ומרחיב את אפשרויות החקירה הנפשית של הקבוצה וחבריה. העבודה על היצירה מבוססת על דינמיקה של דיאלוג אישי, בין אישי ושל הקבוצה מול המרחב החברתי בו היא יוצרת וכך נוצרת צמיחה ונולדים מנגנוני שינוי ברמת הפרט והקבוצה. התוצר האמנותי מנכיח את התהליך הרגשי והחברתי של חברי הקבוצה במרחב הציבורי לאורך זמן. הפרויקט נעשה במסגרת מעבדת המחקר חומרי אמנות וחומרי נפש בהנחיית ד"ר אופירה הוניג.
 
את הערב ינחה ד"ר שחר גינדי פסיכולוג קליני וחינוכי מומחה. עמית מחקר במעבדת המחקר חומרי אמנות וחומרי נפש.


פרטי האירוע
מארגן האירוע
המחלקה לטיפול באמנות
תאריך
10/01/2023
שעת האירוע
20:00
מקום האירוע
זום
עלות
מידע נוסף
טלפון
דואר אלקטרוני
אתר אינטרנט
 
אתר אינטרנט
אתר אינטרנט
חלון היכרות: סמינר התוכנית לטיפול באמצעות אמנויות - המכללה האקדמית בית ברל
הסמינר יהווה במה למרצים ולסטודנטים להציג את מחקריהם בתחום הטיפול באמצעות אמנויות. מטרת הסמינר לשמש לוח תהודה לחוקרים לגבי עבודותיהם לתוצרי מעבדת המחקר של המחלקה: "חומרי אמנות וחומרי נפש" והזדמנות לסטודנטים לצפות ולהבין בצורה טובה את תהליך המחקר האקדמי. 
זהו פורום למידה והעמקה חודשי הפתוח גם לכל מי שמסתקרן ומתעניין - ללא עלות. 
מטרתו להרחיב את הדעת, לפתח חשיבה ביקורתית, ואף להוות פורום היכרות בין סטודנטים למרצים, בין ותיקים לצעירים בתחום ובין סטודנטים לסטודנטים. כל מפגש יינתן על ידי מרצה או סטודנט/ית אחר/ת, מהמחלקה.


תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*