כניסה

הזמנה לתערוכת בוגרים 2012

פרטי האירוע
מארגן האירוע
תאריך
18/07/2012
שעת האירוע
19:30
מקום האירוע
בית הספר לאמנות - המדרשה
עלות
מידע נוסף
טלפון
09-7478788
דואר אלקטרוני
אתר אינטרנט
 
אתר אינטרנט

בית הספר לאמנות המדרשה גאה להזמין:

 

תערוכת בוגרים 2012

1.8.2012 - 18.7-2012
אוצרים: ברק רביץ וארז ישראלי

הפתיחה החגיגית ביום רביעי ה-18.7.12
התכנסות: 19:30-20:00
תחילת הטקס בשעה 20:00

תכנית הטקס:

הענקת תארים
חלוקת תעודות

ברכות:
פרופ' תמר אריאב, נשיאת המכללה האקדמית בית ברל
דורון רבינא, ראש בית הספר לאמנות - המדרשה
אורי חכם, מנהל בית הספר לאמנות - המדרשה
דבר הסטודנטים 

חלוקת מלגות הצטיינות: 
מלגה ע"ש רפי לביא
מלגה ע"ש שלמה ויתקין
מלגה ע"ש יגאל זק 
תערוכת יחד בגלריית המדרשה בתל-אביב

שעות פתיחת התערוכה:
ימים א-ה משעה 12:00 עד 20:00
יום שישי משעה 10:00 עד 12:30

מפת הגעה

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

בתום ארבע שנות לימוד, 54 בוגרים המתמחים במדיות שונות, מציגים יחד בתערוכת הגמר של בית הספר לאמנות - המדרשה, המכללה האקדמית בית ברל. התערוכה תתפרש על כל המבנים והחללים של קמפוס בית הספר.
מבט על עבודות הבוגרים הטריים מותיר רושם של התכנסות אל הפרטי ושל נקודות תצפית אישיות וזהירות אל פלחים מצומצמים של החיים. גם אם נדמה כי העבודות מפנות עורף אל המציאות האלימה שבחוץ, מבט משתהה יגלה אותה במקרים רבים רוחשת מתחת לפני השטח. האלימות מיוצגת לרוב בריחוק מכוון, אשר מושג באמצעות יד יציבה על הדק המצלמה המתעדת, על ידי מיסוך דימויי כח ומלחמה בג'סטות ציוריות, שימוש מניפולטיבי בצילום מן העיתון, בימוי מגושם של פעולות כמו-טרור, משחקי הרג בבובות, ביות של אסונות ומהומות אל תוך הסלון, קישוט יתר עד כדי בלהה, הטמעת החד והפוצע בחומר רך ועוד.
המדרשה מעניקה תואר אקדמי B.Ed.F.A באמנות, תואר ראשון בקולנוע B.Ed.F.A, לימודי המשך באמנות, ותואר שני M.Ed בחינוך לאמנות. מתקיימים בה לימודי תעודה באמנות, לימודי קולנוע, עיצוב ופיתוח משחקי מחשב, לימודי טיפול באמנויות ולימודי הכשרת מדריכים לאמנות.

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

המדרשה לאמנות היא מוסד אקדמי מוביל בארץ בהכשרת אמנים בתחום האמנות הפלסטית, הוידאו, המדיה הדיגיטאלית והקולנוע. לצד לימודי האמנות מכשירים עצמם הסטודנטים להיות מורים לאמנות בבתי ספר. במדרשה לאמנות מלמדים טובי האמנים בארץ, שפועלם ניכר בתערוכות ברחבי העולם. אלו אמנים בעלי תפיסות שונות ואף סותרות, המייצגים בעשייה האמנותית שלהם ובפועלם כמורים את רוח המדרשה לאמנות – פלורליזם רחב המאכלס תפיסות עולם מגוונות, המתעמתות זו בזו ומייצרות שיח פורה וערני. גישה זו מאפשרת לסטודנט לפתח יכולת חשיבה וביקורת עצמית ולבסס לעצמו את דרכו האמנותית הייחודית. מקומה המכונן והמרכזי של המדרשה בתרבות הישראלית בא לידי ביטוי משמעותי בשיח האמנות הרווח כאן כמו גם בפעילויות שונות. כך, מפעילה המדרשה לאמנות ארבע גלריות שונות, מוציאה לאור כתב עת ייחודי, משמשת במה להרצאות אורח מגוונות, מקיימת לאורך השנה ימי עיון שונים, מקיימת שיתופי פעולה עם מוסדות מקבילים, מארחת מרצים- אמנים מחו"ל ועוד.

תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*