כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > תוכניות לימודים > פקולטות > הפקולטה לאמנויות - המדרשה > חדשות ואירועים > סרטי המחלקה לקולנוע יוקרנו במהלך ספטמבר 2014 בארץ ובעולם

 

 

פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
<div></div>
טלפון
דואר אלקטרוני

סרטי המחלקה לקולנוע יוקרנו במהלך ספטמבר 2014 בארץ ובעולם

"מעבר לחלון" בבימויה של חן שומוביץ'

מעבר לחלוןהסרט עטור הפרסים יוצג ב-14.9 ב-Long Beach QFilm Festival לקולנוע קווירי בארה"ב. מאז צאתו ב-2011 הוא זכה בציון לשבח בפסטיבל הקולנוע הגאה של תל אביב, פרס הסרט הבינ"ל בפסטיבל הקולנוע הלהטב"ק של מומבאי, ובפרס הסרט הקצר הטוב ביותר בפסטיבל הקולנוע הקווירי של ברלין. כמו כן, השתתף הסרט בלמעלה מ-40 פסטיבלים ומסגרות הקרנה בינלאומיות וזכה לביקורות נלהבות.
אתר הפסטיבל 
על הסרט: יוני (רוני קידר) ושירה (נרקיס טפלר) נתפסות בעיצומה של נשיקה סוערת על ידי אה של יוני (עירית גדרון) העומדת בחלון בית המשפחה. יוני – שנמצאת עמוק בארון – נאלצת לבחור בין אהבתה הגדולה לשירה לבין משפחתה, כשרק חלון מפריד בין השתיים.

פסטיבל אוטופיה לקולנוע מדע-בדיוני ופנטסטי

פלאנט-רויפסטיבל אוטופיה לקולנוע מדע-בדיוני ופנטסטי יתקיים השנה ב-13-20 בספטמבר בסינמטק תל אביב. לפסטיבל השנה נבחרו שניים מסרטי המחלקה.
בתכנית התחרותית לסרטים ישראלים קצרים יוצג בבכורה עולמית הסרט "פלאנט-רוי" בבימויה של הדר בלס. ההקרנה תתקיים ביום ו', 19.9, 13:30, סינמטק 2.

 

VIAבתכנית הקצרים הלא-תחרותית יוצג בבכורה עולמית הסרט "VIA" בבימויו של תומר יעקבי. ההקרנה תתקיים ביום ג', 16.9, 16:45, סינמטק 5.
 

 

לראשונה בתולדות הפסטיבל תתקיים תחרות סרטים ישראליים באורך מלא. אנו גאים לבשר כי שניים מתוך חמשת סרטי התחרות בוימו ע"י בוגרי המחלקה: "סופעולם" בבימויה של רוני קידר ו"מסווג חריג" בבימויו של בועז ארמוני.

הקרנת הסרט "סופעולם" תתקיים ביום ו', 19.9, 19:30, סינמטק 1
הקרנת הסרט "מסווג חריג" תתקיים ביום ג', 16.9, 19:45, סינמטק 4

"פסטיפופ 2002" בבימויה של נופר וולפו

פסטיפופ 2002הסרט "פסטיפופ 2002" בבימויה של נופר וולפו נבחר להשתתף ב-Fresh Film Fest בצ'כיה, שיתקיים ב-17-21 בספטמבר.
על הסרט: שנת 2002. התראה על חדירת מחבל לישוב. אסור לצאת לרחוב. כמה חברים נשארים כל הלילה בשבט הצופים בישוב קטן על קו התפר.
יערה (מאיה ורטהיימר) מתרגשת מהביקור הראשון של דולב (אביב קושניר) מהצבא. היא תעשה הכל כדי שהוא ישים אליה לב. זאת ההזדמנות שלה.

אתר הפסטיבל

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*