כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > תוכניות לימודים > פקולטות > הפקולטה לחינוך > חוגים > החוג למדעי החברה ואזרחות > מאירועי החוג > מפגש פתיחה של תכנית חדשה בחוג למדעי החברה ואזרחות בשיתוף SID ישראל

מפגש פתיחה של תכנית חדשה בחוג למדעי החברה ואזרחות בשיתוף SID ישראל

ביום רביעי, 3 במרץ 2021, ערכנו את מפגש הפתיחה של המקבץ החדש של אזרחות מקומית וגלובלית. במפגש הציגה דקאן הפקולטה, פרופ' נורית בוכוויץ, וראש החוג, ד"ר אלון לבקוביץ את שיתוף הפעולה עם SID ישראל.

אלון בר מ SID ישראל הציג את התכנים והפרויקטים ש SID ישראל עוסקת בהם. שלושה נציגים מתחומים שונים, הציגו את תחומי הפעילות שלהם: 
אורית שטראוס רז הציגה את אפשרויות ההתנדבות בפרויקטים ברחבי העולם, אלדד ברבר הציג את פרויקט החינוך באפריקה, ומקס סימנובסקי, הציג את פרויקט המים במדינות העולם השלישי והראשון. 

במפגש ראינו חלק מפוטנציאל האפשרויות לקדם שינוי בעולם באמצעות יוזמות מקומיות ובינלאומיות. יוזמות ברמת החינוך, היגיינה, בריאות ועוד. 
מפגש הפתיחה היה רק פתיחה למסע שאנחנו מציעים לכם/ן להצטרף אלינו. 
במסגרת התוכנית, תלמדו את מסלול לימודי החינוך (הפורמלי והבלתי פורמלי) עם מדעי החברה והאזרחות בשילוב פגישות עם מומחים/ות מהשטח, כפי שהיה במפגש הפתיחה. 

נציגי SID יחשפו בפניכם במסגרת הקורסים הנלמדים בחוג למדעי החברה והאזרחות, את האפשרויות לתרום ולשנות את המציאות באמצעות יוזמות בקהילה המקומית והבינלאומית. במסגרת הקורסים הנלמדים בחוג, נעניק לכם/ן כלים לחנך את הדור הבא בתחומי מדעי החברה והאזרחות ואף לקדם יוזמות חברתיות. 
אנחנו חושבים ומקווים, שאתם/ן הדור שיוכל להביא את השינוי החברתי בבית הספר, הפנימיה, ברמת השכונה, קהילה והעיר בישראל ואף באזורים שונים בעולם.
התוכנית החדשה, כוללת קורסים הנלמדים במסגרת התואר במדעי החברה והאזרחות. למצטיינים יוענקו מלגות.

לצפייה במפגש לחצו כאן >


תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*